Conserven & smaakmakers

Bonen, tomatenblokjes, vis in blik en andere voorraadkast-basics: juist bij conserven is stuntprijzen-jagen de moeite waard. Vandaag 648 producten met een actuele prijs, dagelijks ververst.

Creme de la creme Zoetstof sucralose
Creme de la creme
€0,98
€13,07/kg
Dirk
Home Sweet Home Zoetjes
Home Sweet Home
€0,98
€10,10/kg
Aldi
All Seasons Kikkererwten
All Seasons
€0,99
€2,48/kg
Aldi
All Seasons Linzen
All Seasons
€0,99
€2,48/kg
Aldi
All Seasons Tomatenblokjes
All Seasons
€0,99
€2,33/l
Aldi
All Seasons Zwarte bonen
All Seasons
€0,99
€2,48/kg
Aldi
BIO+ Kikkererwten Blik 400 g
BIO+
€0,99
€2,48/kg
PlusDirk
Dr. Oetker Gist levure instant
Dr. Oetker
€0,99
€47,14/kg
Plus
Dr. Oetker Kloppudding vanille
Dr. Oetker
€0,99
€13,38/kg
DirkSparPoiesz
Dr. Oetker Vanillesuiker
Dr. Oetker
€0,99
€12,38/kg
Plus
Gwoon zoetstof tabletten
€0,99
€0,00/stuk
Poiesz
KA Pineapple Blik 330 ml
KA
€0,99
€3,00/l
Plus
La Tua Farina
€0,99
€1,98/kg
Plus
G'Woon g'woon witte wijnazijn
g'woon
€1,00
€3,33/kg
SparPoiesz
PLUS Appelcompote Pot 360 g
PLUS
€1,03
€2,86/kg
Plus
All Seasons Augurkensticks
All Seasons
€1,05
€1,46/l
Aldi
All Seasons Bruine bonen
All Seasons
€1,05
€1,46/l
Aldi
PLUS Atjar tjampoer Pot 340 g
PLUS
€1,05
€3,09/kg
Plus
BIO+ Zuurkool naturel Zak 520 g
BIO+
€1,09
€2,10/kg
Plus
Bonduelle Doperwtjes Zeer Fijn
Bonduelle
€1,09
€6,81/kg
Poiesz
Burg azijn
Burg
€1,09
€1,09/l
Spar
PLUS Maïskorrels Blik 165 g
PLUS
€1,09
€6,61/kg
Plus
PLUS Natuurazijn geel
PLUS
€1,09
€0,73/l
Plus
All Seasons Augurken plakken
All Seasons
€1,11
€2,09/kg
Aldi
All Seasons Appelcompôte
All Seasons
€1,15
€1,98/l
Aldi
Bio+ Biologisch natuurazijn
Bio+
€1,15
€1,15/l
Spar
All Seasons Augurken
All Seasons
€1,16
€1,73/kg
Aldi
AH Gebroken sperziebonen
AH
€1,19
€1,80/kg
AH
All Seasons 4-pack tomatenpuree
All Seasons
€1,19
€4,25/kg
Aldi
Mediza 4 bonen mix Blik 400 g
Mediza
€1,19
€2,98/kg
Plus
Mediza Kikkerwerten Blik 400 g
Mediza
€1,19
€2,98/kg
Plus
Suiker
€1,25
€0,83/kg
Poiesz
Fair Ruwe rietsuiker
Fair
€1,26
€2,52/kg
Aldi
Hummus naturel
€1,28
€6,40/kg
Aldi
Bonduelle Bruine bonen Blik 175 g
Bonduelle
€1,29
€7,37/kg
JumboSpar
Fortune Express Kokosmelk
Fortune Express
€1,29
€6,45/l
Aldi
La Tua Farina
€1,29
€2,58/kg
Plus
Fortune Express Kroepoek Java of Bali
Fortune Express
€1,34
€14,89/kg
Aldi
Dole Ananasstukjes op sap
Dole
€1,35
€5,95/kg
Plus
Dr. Oetker Kloppudding Aardbei
Dr. Oetker
€1,35
€18,24/kg
Spar