Conserven & smaakmakers

Bonen, tomatenblokjes, vis in blik en andere voorraadkast-basics: juist bij conserven is stuntprijzen-jagen de moeite waard. Vandaag 648 producten met een actuele prijs, dagelijks ververst.

Bonduelle Bonenmix met maïs Blik 160 g
Bonduelle
€1,69
€10,56/kg
PlusAH
Bonduelle Maïs Mexicana Blik 200 g
Bonduelle
€1,69
€8,45/kg
Plus
Kesbeke Augurken Pot 370 ml
Kesbeke
€1,69
€4,57/l
Plus
Kesbeke Kleine augurkjes zoetzuur
Kesbeke
€1,69
€5,12/kg
Dirk
PLUS Kersen zonder pit
PLUS
€1,69
€4,97/kg
Plus
Rolfondant blauw
€1,69
€8,45/kg
Dirk
Rolfondant rood
€1,69
€8,45/kg
Dirk
Rolfondant roze
€1,69
€8,45/kg
Dirk
Rolfondant wit
€1,69
€8,45/kg
Dirk
Rolfondant zwart
€1,69
€8,45/kg
Dirk
Statesman Horsmakreel zonnebloemolie
Statesman
€1,69
€13,52/kg
AH
Van Gilse Suikersticks 50 stuks
Van Gilse
€1,69
€6,76/kg
Dirk
g'woon Witte Wijnazijn
g'woon
€1,69
€3,38/l
Poiesz
Natreen Zoetjes zakdispenser
Natreen
€1,75
€0,01/stuk
AHDirkJumbo
PLUS Kokosmakronen Tray 6 st
PLUS
€1,75
€0,29/stuk
Plus
Baktat Peperoni's in zuur Pot 270 g
Baktat
€1,79
€6,63/kg
PlusSpar
Carbonell Knoflookteentjes
Carbonell
€1,79
€17,90/kg
AHPlusJumbo
Friesche Vlag Keukenstroop Pot 500 g
Friesche
€1,79
€3,58/kg
Spar
Kesbeke cocktail mix augurken
Kesbeke
€1,79
€4,84/l
Poiesz
Vis Marine Sardines in Olijfolie
Vis Marine
€1,79
€14,32/kg
PoieszPlus
Bio+ Kokosmeel
Bio+
€1,84
€6,13/kg
Dirk
Arm Hammer Baking soda
Arm Hammer
€1,85
€4,07/kg
DirkPlus
PLUS Fruitcocktail
PLUS
€1,85
€4,51/kg
Plus
Van Gilse Kristalsuiker Sticks 250 g
Van Gilse
€1,85
€7,40/kg
Jumbo
Golden Seafood Tonijn in olijfolie
Golden Seafood
€1,89
€11,81/kg
Aldi
Kuhne Paprika salade Pot 370 ml
Kuhne
€1,89
€5,11/l
Plus
La Molisana Gepelde tomaten
La
€1,89
€4,72/kg
Plus
La Molisana Tomatenpolpa
La
€1,89
€4,72/kg
Plus
PLUS Strooispeculaas
PLUS
€1,89
€6,30/kg
Plus
Vis Marine Makreel in Pittige Tomatensaus
Vis Marine
€1,89
€15,12/kg
Poiesz
1 de Beste Taart & vlaaifruit aardbeien
1 de Beste
€1,94
€4,51/kg
Dirk
1 de Beste Taart & vlaaifruit kersen
1 de Beste
€1,94
€4,51/kg
Dirk
Kesbeke Augurkenblokjes Pot 370 ml
Kesbeke
€1,95
€5,27/l
Plus
Molensteen Broodmix meergranen
Molensteen
€1,95
€3,90/kg
Dirk
Molensteen Broodmix zuurdesem
Molensteen
€1,95
€3,90/kg
Dirk
1 de Beste Blanke rozijnen
1 de Beste
€1,99
€5,31/kg
Dirk
AH Hele sperziebonen
AH
€1,99
€2,49/kg
AH
BIO+ Passata Pot 690 g
BIO+
€1,99
€2,88/kg
Plus
Baktat Gegrilde Pepers Pot 320 g
Baktat
€1,99
€6,22/kg
Plus
Banderos Jalapeno schijfjes Pot 295 g
Banderos
€1,99
€6,75/kg
PlusDirk
Bonduelle Franse sperzieboontjes zeer fijn
Bonduelle
€1,99
€4,98/kg
AHPlusPoieszJumbo