Pasta, rijst & wereldkeuken

Pasta, rijst, noedels en wereldkeuken-ingrediënten: vergelijk de prijzen per supermarkt, van huismerk-spaghetti tot sushi-rijst. Vandaag 3251 producten met een actuele prijs, dagelijks ververst.

−25% Conimex Kroepoek pittige cassave
Conimex
€1,57
€20,93/kg
AHPlusJumboSpar
−35% Tilda Dal makhani
Tilda
€1,62
€5,40/kg
AHJumbo
−5% AH Nori snack 2-pack
AH
€1,88
€0,94/stuk
AH
−25% La Morena Tostada
La Morena
€1,94
€26,94/kg
AHPlusJumbo
−35% Menraku Shoyu ramen
Menraku
€1,94
€10,30/kg
AH
−35% Menraku Tonkotsu ramen
Menraku
€1,94
€10,43/kg
AH
−25% Conimex Thaise rode curry
Conimex
€2,09
€23,22/kg
AHPlusJumbo
−25% La Morena Mayo met jalapeno
La Morena
€2,17
€8,68/l
Plus
−25% La Morena Tortilla Mais 320g
La Morena
€2,17
€6,78/kg
PlusJumbo
−35% Saitaku Udon noodles
Saitaku
€2,20
€7,33/kg
JumboAHPlus
−25% AH Biologisch Lasagne volkoren 2-pack
AH Biologisch
€2,23
€1,12/stuk
AH
−25% La Morena Bayo bonenspread
La Morena
€2,24
€5,09/kg
PlusAH
−25% La Morena Gele Maïs Tortilla 250g
La Morena
€2,24
€8,96/kg
JumboPlus
−25% La Morena Mexican chipotle sauce
La Morena
€2,24
€9,74/kg
AHPlus
−25% La Morena Mexican green salsa
La Morena
€2,24
€9,74/kg
PlusAHJumbo
−25% La Morena Refried blackbeans
La Morena
€2,24
€5,09/kg
Plus
−25% Conimex Rijstnoedels 2mm
Conimex
€2,39
€10,62/kg
AHPlusJumbo
−25% La Morena Tacoschelpen naturel
La Morena
€2,47
€32,93/kg
PlusAH
−25% La Morena Jalapeno nacho slices
La Morena
€2,62
€11,39/kg
AHPlusJumbo
−10% AH Nori snack 3-pack
AH
€2,67
€0,89/stuk
AH
−50% AH Biologisch Tagliatelle volkoren 2-pack
AH Biologisch
€2,69
€1,34/stuk
AH
−50% AH Biologisch Tagliatelle volkoren 2-pack
AH Biologisch
€2,69
€1,34/stuk
AH
−35% Kokki Djawa Rijsttafelmix
Kokki Djawa
€2,76
€11,04/kg
PlusAHJumbo
−25% La Morena Mayo met Chipotle 250ml
La Morena
€2,77
€11,08/l
PlusJumbo
−25% AH Orzo 2-pack
AH
€2,83
€1,42/stuk
AH
−35% Kikkoman Sauce Soja Sucree 150 ml
Kikkoman
€2,85
€19,00/l
AHJumbo
−15% Knorr Maaltijdmix bami 2-pack
Knorr
€2,87
€1,44/stuk
AH
−15% Knorr Maaltijdmix nasi 2-pack
Knorr
€2,87
€1,44/stuk
AH
−15% Conimex Sambal Oelek 2-pack
Conimex
€2,97
€1,48/stuk
AH
−15% Knorr Maaltijdmix macaroni 2-pack
Knorr
€2,97
€1,48/stuk
AH