Soepen, sauzen & kruiden

Soep, pastasaus en kruiden(mixen) per supermarkt vergeleken — inclusief de wekelijkse acties op bekende merken. Vandaag 4487 producten met een actuele prijs, dagelijks ververst.

−10% Knorr Cup-a-soup asperge 2-pack
Knorr
€3,87
€1,94/stuk
AH
−5% Verstegen Kruidenmix Italiaans 2-pck
Verstegen
€5,68
€2,84/stuk
AH
−10% Verstegen Kruidenmix Italiaans 3-pck
Verstegen
€8,07
€2,69/stuk
AH
−35% Knorr Cup-a-soup asperge 6-pack
Knorr
€8,38
€1,40/stuk
AH
−10% Cono Sur Bicicleta rose 6 flessen
Cono Sur
€32,35
€5,39/stuk
AH
−10% Hak Bruine bonen 4-pack
Hak
€5,36
€1,34/stuk
AH
−10% Hak Kikkererwten 4-pack
Hak
€5,36
€1,34/stuk
AH
−10% Knorr Cup-a-soup kip 2-pack
Knorr
€3,58
€1,79/stuk
AH
−10% Knorr Cup-a-soup groente 2-pack
Knorr
€3,87
€1,94/stuk
AH
−5% AH Hot sauce habanero 2-pack
AH
€5,11
€2,56/stuk
AH
−21% La Palma Merlot
La Palma
€5,79
€7,72/l
AH
−10% Hak Sperziebonen 4-pack
Hak
€5,94
€1,48/stuk
AH
−25% Knorr Cup-a-soup kip 4-pack
Knorr
€6,37
€1,59/stuk
AH
−10% AH Hot sauce habanero 3-pack
AH
€7,26
€2,42/stuk
AH
−10% Hak Rode bieten 4-pack
Hak
€7,52
€1,88/stuk
AH
−35% Knorr Cup-a-soup kip 6-pack
Knorr
€8,36
€1,39/stuk
AH
−35% Knorr Cup-a-soup groente 6-pack
Knorr
€8,38
€1,40/stuk
AH
−15% AH Hot sauce habanero 4-pack
AH
€9,15
€2,29/stuk
AH
−10% Norton Colección merlot 6 flessen
Norton
€28,57
€4,76/stuk
AH
−10% La Tulipe Merlot 6 flessen
La Tulipe
€37,75
€6,29/stuk
AH
−63% Maggi Kruidenmix bami
Maggi
€0,69
€26,54/kg
Dirk
−63% Maggi Kruidenmix nasi
Maggi
€0,69
€22,26/kg
Dirk
−50% AH Terra Biologische falafel
AH Terra
€0,74
€3,70/kg
AH
−60% Honig Basis voor groentesoep
Honig
€0,74
€14,80/kg
SparPlusDirkPoieszAH
−60% Honig Basis voor kippensoep
Honig
€0,74
€13,96/kg
SparPlusDirkJumboAHPoiesz
−60% Honig Basis voor tomatensoep
Honig
€0,74
€8,51/kg
AHPlusSparDirkPoieszJumbo
−31% Hak Kidneybonen
Hak
€0,75
€3,95/kg
AHPlusJumbo
−31% Hak Kikkererwten 190 g
Hak
€0,75
€3,95/kg
AHPlusJumbo
−37% Hak Linzen 190 g
Hak
€0,75
€3,95/kg
PlusJumbo