Zoeken
Aanbiedingen
Categorieën
Groente & fruit
Vlees, vis & vega
Vleeswaren & kaas
Zuivel, eieren & boter
Brood & gebak
Ontbijt & broodbeleg
Frisdrank, sappen & water
Koffie & thee
Bier, wijn & sterke drank
Pasta, rijst & wereldkeuken
Soepen, sauzen & kruiden
Conserven & smaakmakers
Snoep, koek & chocolade
Chips, snacks & noten
Diepvries
Maaltijden & gemak
Huishouden & schoonmaak
Drogisterij & verzorging
Baby & kind
Huisdier
Non-food & overig
Prijswijzigingen
Volglijst
Mijn lijstjes
Bon scannen
Nieuwe bon uploaden
Mijn bonnen
Inloggen
Registreren
Home
8.6
8.6
☰ Filteren & sorteren
Sorteren / filteren
Aanbevolen
Prijs: laag → hoog
Prijs: hoog → laag
Prijs per liter
Prijs per kilo
Prijs per stuk
Meeste korting
Bij meerdere supermarkten
Alleen huismerken
Alleen A-merken
Alle verpakkingen
Alleen losse producten
Alleen multipacks
Elk aantal
1 (los)
4 stuks
Elke inhoud
500 ml per stuk
Alle merken
8.6 (14)
Toepassen
−25%
8.6 Original intense blond beer
500 ml
8.6
€1,48
€2,96/l
Plus
Jumbo
AH
−25%
8.6 8.6 Extreme
500 ml
8.6
€1,63
€3,26/l
Plus
AH
−25%
8.6 Cherry
500 ml
8.6
€1,91
€3,82/l
Plus
AH
Jumbo
−25%
8.6 Original intense blond beer 4-pack
4 x 0,5 l
8.6
€5,92
€2,96/l
AH
−25%
8.6 Extreme 4-pack
4 x 0,5 l
8.6
€6,52
€3,26/l
AH
8.6 Original intense blond beer 4-pack
2000 ml
8.6
€7,89
€3,94/l
Jumbo
Plus
8.6 Extreme Strong Bier 500ML
500 ml
8.6
€8,68
€17,36/l
Jumbo
Toevoegen aan lijstje
Aantal
Kies een lijstje
Laden...
Of maak een nieuw lijstje aan
Aanmaken & toevoegen