Barefoot

−24% Barefoot Buttery Chardonnay
Barefoot
€5,29
€7,05/l
PlusDirk
−24% Barefoot Cabernet Sauvignon
Barefoot
€5,29
€7,05/l
SparPlus
−24% Barefoot Malbec Fles 750 ml
Barefoot
€5,29
€7,05/l
PlusDirk
−24% Barefoot Merlot Fles 750 ml
Barefoot
€5,29
€7,05/l
Plus
−24% Barefoot Pinot Grigio
Barefoot
€5,29
€7,05/l
PlusSparDirk
−24% Barefoot Pinot Grigio
Barefoot
€5,29
€7,05/l
PlusDirk
Barefoot Merlot
Barefoot
€2,79
€14,92/l
Plus
Barefoot Pinot Grigio
Barefoot
€2,79
€14,92/l
Plus
Barefoot Merlot (750 ml)
Barefoot
€7,59
€10,12/l
Spar
Barefoot Pinot Grigio
Barefoot
€7,59
€10,12/l
Spar
Barefoot wijn chardonnay
Barefoot
€7,59
€10,12/l
Spar