Zoeken
Aanbiedingen
Categorieën
Groente & fruit
Vlees, vis & vega
Vleeswaren & kaas
Zuivel, eieren & boter
Brood & gebak
Ontbijt & broodbeleg
Frisdrank, sappen & water
Koffie & thee
Bier, wijn & sterke drank
Pasta, rijst & wereldkeuken
Soepen, sauzen & kruiden
Conserven & smaakmakers
Snoep, koek & chocolade
Chips, snacks & noten
Diepvries
Maaltijden & gemak
Huishouden & schoonmaak
Drogisterij & verzorging
Baby & kind
Huisdier
Non-food & overig
Prijswijzigingen
Volglijst
Mijn lijstjes
Bon scannen
Nieuwe bon uploaden
Mijn bonnen
Inloggen
Registreren
Home
Brand
Brand
☰ Filteren & sorteren
Sorteren / filteren
Aanbevolen
Prijs: laag → hoog
Prijs: hoog → laag
Prijs per liter
Prijs per kilo
Prijs per stuk
Meeste korting
Bij meerdere supermarkten
Alleen huismerken
Alleen A-merken
Alle verpakkingen
Alleen losse producten
Alleen multipacks
Krat
Fles
Blik
Elk aantal
1 (los)
2 stuks
6 stuks
Elke inhoud
300 ml per stuk
330 ml per stuk
Alle merken
Brand (83)
Toepassen
−25%
Brand Dubbelbock
6 x 300 ml
Brand
€5,99
€3,33/l
AH
Jumbo
Plus
Dirk
−5%
Brand Pilsener 12-pack
Brand
€13,28
€6,64/stuk
AH
−25%
Brand Pilsener bier fles Krat 7200 ml
7.2 l
Brand
€15,99
€2,22/l
Spar
Plus
AH
Jumbo
−25%
Brand Pilsener bier fles Fles 300 ml
300 ml
Brand
€0,67
€2,23/l
Spar
AH
−25%
Brand Oud-bruin
300 ml
Brand
€0,94
€3,13/l
Spar
AH
Dirk
−25%
Brand Pilsener
0,33 l
Brand
€1,00
€3,03/l
AH
−25%
Brand Weizen 0.0
300 ml
Brand
€1,00
€3,33/l
Dirk
AH
−25%
Brand Dubbelbock bier fles
300 ml
Brand
€1,04
€3,47/l
AH
Dirk
−25%
Brand IPA
300 ml
Brand
€1,16
€3,87/l
Spar
Dirk
AH
−25%
Brand IPA 0.0
300 ml
Brand
€1,16
€3,87/l
Spar
AH
−25%
Brand New England IPA
330 ml
Brand
€1,34
€4,06/l
Spar
Plus
Dirk
Jumbo
AH
−25%
Brand Pilsener 6-pack
6 x 300 ml
Brand
€5,24
€2,91/l
AH
Jumbo
−25%
Brand Oud bruin bier fles
1.8 l
Brand
€5,62
€3,12/l
Spar
Plus
Dirk
AH
Jumbo
−25%
Brand Weizen 6-pack
6 x 300 ml
Brand
€5,92
€3,29/l
Jumbo
AH
−25%
Brand Pilsener Bier Blik 6 x 330ml
6 x 330 ml
Brand
€5,99
€3,03/l
AH
Jumbo
−25%
Brand Pilsener bier blik
Brand
€5,99
€1,00/stuk
Spar
Plus
−25%
Brand Weizen 0.0 Bier Fles 6 x 300ml
6 x 300 ml
Brand
€5,99
€3,33/l
AH
Plus
Dirk
Jumbo
−25%
Brand Lentebock Bier 6 x 300ml
6 x 300 ml
Brand
€6,36
€3,53/l
Jumbo
−25%
Brand Winterbock Bier Fles 6 x 300ml
6 x 300 ml
Brand
€6,48
€3,60/l
Jumbo
−25%
Brand Krachtig blond 6-pack
6 x 300 ml
Brand
€6,74
€3,74/l
AH
Jumbo
−25%
Brand IPA 0.0 Bier Fles 6 x 300ml
1.8 l
Brand
€6,97
€3,87/l
Spar
Plus
AH
Dirk
Jumbo
−25%
Brand IPA Bier Fles 6 x 300ml
1.8 l
Brand
€6,97
€3,87/l
Jumbo
Spar
Plus
Dirk
AH
−5%
Brand Weizen 12-pack
Brand
€14,99
€7,50/stuk
AH
−5%
Brand Weizen 0.0 2x 6-pack
Brand
€15,18
€7,59/stuk
AH
−5%
Brand IPA 0.0 speciaalbier 2-pack
Brand
€17,65
€8,82/stuk
AH
−5%
Brand IPA 12-pack
Brand
€17,65
€8,82/stuk
AH
Brand Winterbock
300 ml
Brand
€1,02
€3,40/l
Dirk
Brand Ipa 0.0%
300 ml
Brand
€1,49
€4,97/l
Dirk
Brand weizen 0,0%
30 cl
Brand
€1,50
€5,00/l
Spar
Brand 0.0
1.8 l
Brand
€8,59
€4,77/l
Spar
Brand IPA 0.0%
Brand
€9,29
€1,55/stuk
Poiesz
Brand Lentebock
300 ml
Brand
Brand Lentebock 6-pack
6 x 33 cl
Brand
Toevoegen aan lijstje
Aantal
Kies een lijstje
Laden...
Of maak een nieuw lijstje aan
Aanmaken & toevoegen