Côte d'Or

−40% Côte d'Or Chocoladereep melk hele hazelnoten
Côte d'Or
€3,49
€19,39/kg
AHPlusDirkJumbo
−30% Côte d'Or Chocoladereep puur
Côte d'Or
€3,49
€19,39/kg
AHSparJumboPlus
−37% Côte d'Or BonBonBloc chocoladereep praliné melk
Côte d'Or
€3,49
€17,45/kg
DirkSparAHPlus
−40% Côte d'Or BonBonBloc chocoladereep praliné wit
Côte d'Or
€3,49
€17,45/kg
JumboSparDirkAHPlus
−22% Côte d'Or Chocoladereep melk
Côte d'Or
€3,49
€19,39/kg
DirkAHPlusJumbo
−17% Côte d'Or Chocoladereep melk stukjes hazelnoot
Côte d'Or
€3,49
€19,39/kg
AHPlusDirkJumbo
−24% Côte d'Or Chokotoff Chocolaatjes Puur 250g
Côte d'Or
€3,49
€13,96/kg
AHDirkPlusJumbo
−7% Côte d'Or melk stukjes hazelnoot 2-pack
Côte d'Or
€7,79
€3,90/stuk
AH
−7% Côte d'Or Melkchocolade 2-pack
Côte d'Or
€8,35
€4,18/stuk
AH
−7% Côte d'Or BonBonBloc praliné melk 2-pack
Côte d'Or
€10,32
€5,16/stuk
AH
−7% Côte d'Or BonBonBloc praliné puur 2-pack
Côte d'Or
€10,77
€5,38/stuk
AH
−7% Côte d'Or BonBonBloc praliné wit 2-pack
Côte d'Or
€10,77
€5,38/stuk
AH
−10% Côte d'Or melk stukjes hazelnoot 3-pack
Côte d'Or
€11,31
€3,77/stuk
AH
−10% Côte d'Or Chokotoff 2-pack
Côte d'Or
€14,38
€7,19/stuk
AH
−10% Côte d'Or BonBonBloc praliné melk 3-pack
Côte d'Or
€14,98
€4,99/stuk
AH
−10% Côte d'Or BonBonBloc praliné puur 3-pack
Côte d'Or
€15,63
€5,21/stuk
AH
−10% Côte d'Or BonBonBloc praliné wit 3-pack
Côte d'Or
€15,63
€5,21/stuk
AH
Côte d'Or Chocoladereep Melk Hazelnoten 45g
Côte d'Or
€1,99
€44,22/kg
SparPlusJumbo
Côte d'Or melk reep 47 gram
Côte d'Or
€1,99
€42,34/kg
Spar
Côte d'Or 70% Pure chocolade reep intense
Côte d'Or
€3,89
€38,90/kg
AHJumbo
Côte d'Or l'original melk hazelnoot
Côte d'Or
€4,69
€26,06/kg
Spar
Côte d'Or Chocoladereep hazelnoot karamel
Côte d'Or
€4,95
€29,12/kg
Dirk
Cote D'or Melk Hazelnoot Chocolade Reep 170g
Côte d'Or
€4,99
€29,35/kg
Jumbo
Côte d'Or Chokotoff Classic
Côte d'Or
€4,99
€19,96/kg
Spar
Côte d'Or Pure chocolade advocaat  190g
Côte d'Or
€4,99
€26,26/kg
Jumbo
Côte d'Or original choco noir puur
Côte d'Or
€4,99
€27,72/kg
Spar
Côte d'Or Reep puur hele hazelnoot
Côte d'Or
€5,79
€32,17/kg
AH
Côte d'Or bonbonbloc puur
Côte d'Or
€6,39
€31,95/kg
Spar
Côte d'Or Chokotoff
Côte d'Or
€7,99
€15,98/kg
AHJumbo