Zoeken
Aanbiedingen
Categorieën
Groente & fruit
Vlees, vis & vega
Vleeswaren & kaas
Zuivel, eieren & boter
Brood & gebak
Ontbijt & broodbeleg
Frisdrank, sappen & water
Koffie & thee
Bier, wijn & sterke drank
Pasta, rijst & wereldkeuken
Soepen, sauzen & kruiden
Conserven & smaakmakers
Snoep, koek & chocolade
Chips, snacks & noten
Diepvries
Maaltijden & gemak
Huishouden & schoonmaak
Drogisterij & verzorging
Baby & kind
Huisdier
Non-food & overig
Prijswijzigingen
Volglijst
Mijn lijstjes
Bon scannen
Nieuwe bon uploaden
Mijn bonnen
Inloggen
Registreren
Home
Croma
Croma
☰ Filteren & sorteren
Sorteren / filteren
Aanbevolen
Prijs: laag → hoog
Prijs: hoog → laag
Prijs per liter
Prijs per kilo
Prijs per stuk
Meeste korting
Bij meerdere supermarkten
Alleen huismerken
Alleen A-merken
Alle verpakkingen
Alleen losse producten
Fles
Elk aantal
1 (los)
Elke inhoud
750 ml per stuk
Alle merken
Croma (27)
Toepassen
−25%
Croma Bakken en Braden 250 g
250 Gram
Croma
€1,49
€5,96/kg
AH
Jumbo
Spar
Plus
Dirk
Poiesz
−25%
Croma Smeltjus
250 g
Croma
€1,64
€6,56/kg
AH
Plus
Dirk
Jumbo
−25%
Croma Bakken en Braden 450 ml
450 ml
Croma
€2,92
€6,49/l
Jumbo
Spar
Plus
Dirk
AH
−25%
Croma Bakken en Braden Voordeelpak 500 g
500 g
Croma
€2,99
€5,98/kg
Plus
Jumbo
AH
−25%
Croma Mild met olijfolie
450 ml
Croma
€3,29
€7,31/l
Jumbo
AH
−25%
Croma Bakken en braden voordeelfles
750 ml
Croma
€3,59
€4,79/l
Jumbo
Dirk
Plus
AH
Croma Bak en braad vloeibaar olijfolie Fles 450 ml
450 ml
Croma
€4,39
€9,76/l
Plus
Toevoegen aan lijstje
Aantal
Kies een lijstje
Laden...
Of maak een nieuw lijstje aan
Aanmaken & toevoegen