Zoeken
Aanbiedingen
Categorieën
Groente & fruit
Vlees, vis & vega
Vleeswaren & kaas
Zuivel, eieren & boter
Brood & gebak
Ontbijt & broodbeleg
Frisdrank, sappen & water
Koffie & thee
Bier, wijn & sterke drank
Pasta, rijst & wereldkeuken
Soepen, sauzen & kruiden
Conserven & smaakmakers
Snoep, koek & chocolade
Chips, snacks & noten
Diepvries
Maaltijden & gemak
Huishouden & schoonmaak
Drogisterij & verzorging
Baby & kind
Huisdier
Non-food & overig
Prijswijzigingen
Volglijst
Mijn lijstjes
Bon scannen
Nieuwe bon uploaden
Mijn bonnen
Inloggen
Registreren
Home
De Klok
De Klok
☰ Filteren & sorteren
Sorteren / filteren
Aanbevolen
Prijs: laag → hoog
Prijs: hoog → laag
Prijs per liter
Prijs per kilo
Prijs per stuk
Meeste korting
Bij meerdere supermarkten
Alleen huismerken
Alleen A-merken
Alle verpakkingen
Alleen losse producten
Alleen multipacks
Krat
Blik
Elk aantal
1 (los)
2 stuks
3 stuks
6 stuks
24 stuks
Elke inhoud
300 ml per stuk
330 ml per stuk
500 ml per stuk
Alle merken
De Klok (31)
Toepassen
−10%
De Klok Bier 18-pack
De Klok
€10,77
€3,59/stuk
AH
−15%
De Klok Bier 30-pack
De Klok
€16,96
€3,39/stuk
AH
−10%
De Klok Bier 48-pack
De Klok
€34,11
€17,06/stuk
AH
De Klok Bier
330 ml
De Klok
€0,67
€2,03/l
AH
De Klok pilsener
330 ml
De Klok
€0,75
€2,27/l
Spar
De Klok - Pils - Blik - 500ML
500 ml
De Klok
€0,78
€1,56/l
Spar
Plus
Dirk
Jumbo
De Klok Radler citroen
500 ml
De Klok
€0,79
€1,58/l
Dirk
De Klok De Klok radler
50 Centiliter
De Klok
€0,89
€1,78/l
Spar
Poiesz
De Klok Weizen 500ML
500 ml
De Klok
€1,19
€2,38/l
Jumbo
De Klok Sterk Blond 500ML
500 ml
De Klok
€1,39
€2,78/l
Jumbo
De Klok - Pils - 6x Blik - 330ML
330 ml
De Klok
€3,99
€12,09/l
Jumbo
De Klok Bier 6-pack
1980 ml
De Klok
€3,99
€2,02/l
Plus
AH
Klok Waspoeder Kleur 1,17 kg
1,17 kg
De Klok
€7,99
€6,83/kg
Jumbo
Klok waspoeder Wit 18 Wasbeurten
18 wasbeurten
De Klok
€7,99
Jumbo
AH
De Klok - Pils - Krat - 24 x 300ML
7.2 l
De Klok
€11,49
€1,60/l
Spar
Dirk
Jumbo
De Klok - Pils - Blik - 24 x 500ML
24 x 500 ml
De Klok
€18,95
€1,58/l
Jumbo
De Klok Bier 24-pack
12000 ml
De Klok
€18,95
€1,58/l
Plus
AH
De Klok Bier krat fles
300 ml
De Klok
De Klok pilsener multipack blik 330 ml
330 ml
De Klok
Toevoegen aan lijstje
Aantal
Kies een lijstje
Laden...
Of maak een nieuw lijstje aan
Aanmaken & toevoegen