Zoeken
Aanbiedingen
Categorieën
Groente & fruit
Vlees, vis & vega
Vleeswaren & kaas
Zuivel, eieren & boter
Brood & gebak
Ontbijt & broodbeleg
Frisdrank, sappen & water
Koffie & thee
Bier, wijn & sterke drank
Pasta, rijst & wereldkeuken
Soepen, sauzen & kruiden
Conserven & smaakmakers
Snoep, koek & chocolade
Chips, snacks & noten
Diepvries
Maaltijden & gemak
Huishouden & schoonmaak
Drogisterij & verzorging
Baby & kind
Huisdier
Non-food & overig
Prijswijzigingen
Volglijst
Mijn lijstjes
Bon scannen
Nieuwe bon uploaden
Mijn bonnen
Inloggen
Registreren
Home
De Koffiejongens
De Koffiejongens
☰ Filteren & sorteren
Sorteren / filteren
Aanbevolen
Prijs: laag → hoog
Prijs: hoog → laag
Prijs per liter
Prijs per kilo
Prijs per stuk
Meeste korting
Bij meerdere supermarkten
Alleen huismerken
Alleen A-merken
Alle verpakkingen
Alleen losse producten
Alleen multipacks
Elk aantal
1 (los)
4 stuks
6 stuks
Alle merken
De Koffiejongens (34)
Toepassen
−25%
De Koffiejongens Lungo capsules 4-pack
De Koffiejongens
€14,97
€3,74/stuk
AH
−25%
De Koffiejongens Lungo capsules 6-pack
De Koffiejongens
€22,45
€3,74/stuk
AH
−25%
De Koffiejongens Lungo capsules 10-pack
De Koffiejongens
€37,42
€3,74/stuk
AH
−25%
De Koffiejongens Decaf capsules
De Koffiejongens
€3,74
€0,37/stuk
AH
−25%
De Koffiejongens Espresso capsules
De Koffiejongens
€3,74
€0,37/stuk
AH
−25%
De Koffiejongens Lungo capsules
De Koffiejongens
€3,74
€0,37/stuk
AH
−25%
De Koffiejongens Lungo extra forte capsules
De Koffiejongens
€3,74
€0,37/stuk
AH
−25%
De Koffiejongens Lungo forte capsules
De Koffiejongens
€3,74
€0,37/stuk
AH
−25%
De Koffiejongens Ristretto capsules
De Koffiejongens
€3,74
€0,37/stuk
AH
−25%
De Koffiejongens Dark roast koffiebonen
250 g
De Koffiejongens
€5,24
€20,96/kg
AH
−25%
De Koffiejongens Medium roast koffiebonen
250 g
De Koffiejongens
€5,24
€20,96/kg
AH
−25%
De Koffiejongens Decaf capsules 4-pack
De Koffiejongens
€14,97
€3,74/stuk
AH
−25%
De Koffiejongens Espresso capsules 4-pack
De Koffiejongens
€14,97
€3,74/stuk
AH
−25%
De Koffiejongens Lungo extra forte capsules 4-pack
De Koffiejongens
€14,97
€3,74/stuk
AH
−25%
De Koffiejongens Ristretto capsules 4-pack
De Koffiejongens
€14,97
€3,74/stuk
AH
−25%
De Koffiejongens Decaf capsules 6-pack
De Koffiejongens
€22,45
€3,74/stuk
AH
−25%
De Koffiejongens Espresso capsules 6-pack
De Koffiejongens
€22,45
€3,74/stuk
AH
−25%
De Koffiejongens Lungo extra forte capsules 6-pack
De Koffiejongens
€22,45
€3,74/stuk
AH
−25%
De Koffiejongens Ristretto capsules 6-pack
De Koffiejongens
€22,45
€3,74/stuk
AH
−25%
De Koffiejongens Decaf capsules 10-pack
De Koffiejongens
€37,42
€3,74/stuk
AH
−25%
De Koffiejongens Espresso capsules 10-pack
De Koffiejongens
€37,42
€3,74/stuk
AH
−25%
De Koffiejongens Lungo extra forte capsules 10-pack
De Koffiejongens
€37,42
€3,74/stuk
AH
−25%
De Koffiejongens Ristretto capsules 10-pack
De Koffiejongens
€37,42
€3,74/stuk
AH
De Koffiejongens Dark roast koffiebonen 10-pack
De Koffiejongens
De Koffiejongens Dark roast koffiebonen 4-pack
De Koffiejongens
De Koffiejongens Dark roast koffiebonen 6-pack
De Koffiejongens
De Koffiejongens Medium roast koffiebonen 10-pack
De Koffiejongens
De Koffiejongens Medium roast koffiebonen 4-pack
De Koffiejongens
De Koffiejongens Medium roast koffiebonen 6-pack
De Koffiejongens
Toevoegen aan lijstje
Aantal
Kies een lijstje
Laden...
Of maak een nieuw lijstje aan
Aanmaken & toevoegen