Zoeken
Aanbiedingen
Categorieën
Groente & fruit
Vlees, vis & vega
Vleeswaren & kaas
Zuivel, eieren & boter
Brood & gebak
Ontbijt & broodbeleg
Frisdrank, sappen & water
Koffie & thee
Bier, wijn & sterke drank
Pasta, rijst & wereldkeuken
Soepen, sauzen & kruiden
Conserven & smaakmakers
Snoep, koek & chocolade
Chips, snacks & noten
Diepvries
Maaltijden & gemak
Huishouden & schoonmaak
Drogisterij & verzorging
Baby & kind
Huisdier
Non-food & overig
Prijswijzigingen
Volglijst
Mijn lijstjes
Bon scannen
Nieuwe bon uploaden
Mijn bonnen
Inloggen
Registreren
Home
Galler
Galler
☰ Filteren & sorteren
Sorteren / filteren
Aanbevolen
Prijs: laag → hoog
Prijs: hoog → laag
Prijs per liter
Prijs per kilo
Prijs per stuk
Meeste korting
Bij meerdere supermarkten
Alleen huismerken
Alleen A-merken
Alle verpakkingen
Alleen losse producten
Elk aantal
1 (los)
Alle merken
Galler (17)
Toepassen
−35%
Galler Puur koekjes
65 g
Galler
€1,49
€22,92/kg
AH
−35%
Galler Puur praliné
70 g
Galler
€1,49
€21,29/kg
AH
−35%
Galler Melk popcorn
65 g
Galler
€1,62
€24,92/kg
AH
−35%
Galler Praliné melk
180 g
Galler
€2,92
€16,22/kg
AH
−35%
Galler Pistache wit
174 g
Galler
€3,24
€18,62/kg
AH
Galler Chocoladereep Puur Noisettes Wikkel 65 g
65 g
Galler
€1,99
€30,62/kg
AH
Galler Melk praliné
70 g
Galler
€2,29
€32,71/kg
AH
Plus
Galler Wit praliné
70 g
Galler
€2,29
€32,71/kg
AH
Plus
Galler Chocoladereep Melk Noisettes
65 g
Galler
€2,49
€38,31/kg
Plus
Galler Puur espresso
70 g
Galler
€2,49
€35,57/kg
Plus
Galler Wit pistaches
65 g
Galler
€2,49
€38,31/kg
AH
Plus
Galler Chocoladereep Melk Piémontais Wikkel 70 g
70 g
Galler
Toevoegen aan lijstje
Aantal
Kies een lijstje
Laden...
Of maak een nieuw lijstje aan
Aanmaken & toevoegen