Zoeken
Aanbiedingen
Categorieën
Groente & fruit
Vlees, vis & vega
Vleeswaren & kaas
Zuivel, eieren & boter
Brood & gebak
Ontbijt & broodbeleg
Frisdrank, sappen & water
Koffie & thee
Bier, wijn & sterke drank
Pasta, rijst & wereldkeuken
Soepen, sauzen & kruiden
Conserven & smaakmakers
Snoep, koek & chocolade
Chips, snacks & noten
Diepvries
Maaltijden & gemak
Huishouden & schoonmaak
Drogisterij & verzorging
Baby & kind
Huisdier
Non-food & overig
Prijswijzigingen
Volglijst
Mijn lijstjes
Bon scannen
Nieuwe bon uploaden
Mijn bonnen
Inloggen
Registreren
Home
Grolsch Premium
Grolsch Premium
☰ Filteren & sorteren
Sorteren / filteren
Aanbevolen
Prijs: laag → hoog
Prijs: hoog → laag
Prijs per liter
Prijs per kilo
Prijs per stuk
Meeste korting
Bij meerdere supermarkten
Alleen huismerken
Alleen A-merken
Alle verpakkingen
Alleen losse producten
Alleen multipacks
Krat
Fles
Elk aantal
1 (los)
6 stuks
24 stuks
Elke inhoud
300 ml per stuk
500 ml per stuk
2 liter per stuk
Alle merken
Grolsch Premium (10)
Toepassen
−25%
Grolsch Premium pilsner bier beugelfles Fles 450 ml
450 ml
Grolsch Premium
€1,01
€2,24/l
Plus
−25%
Grolsch Premium pilsner 6-pack
6 x 0,3 l
Grolsch Premium
€3,74
€2,08/l
AH
−25%
Grolsch Premium pilsner bier beugelfles Set 1800 ml
1800 ml
Grolsch Premium
€3,89
€2,16/l
Plus
−25%
Grolsch Premium pilsner bier
1980 ml
Grolsch Premium
€4,64
€2,34/l
Plus
−25%
Grolsch Premium pilsner bier
3000 ml
Grolsch Premium
€5,99
€2,00/l
Plus
−25%
Grolsch Premium pilsner krat
24 x 0,3 l
Grolsch Premium
€14,47
€2,01/l
AH
Grolsch Premium pilsner bier fles 0.0 Fles 1800 ml
1800 ml
Grolsch Premium
€4,49
€2,49/l
Plus
Grolsch Premium pilsener 0.0% Krat 7200 ml
7200 ml
Grolsch Premium
€17,95
€2,49/l
Plus
Grolsch Premium pilsner bier
500 ml
Grolsch Premium
Grolsch Premium pilsner bier fles 0.0 Fles 300 ml
300 ml
Grolsch Premium
Toevoegen aan lijstje
Aantal
Kies een lijstje
Laden...
Of maak een nieuw lijstje aan
Aanmaken & toevoegen