Hands off my chocolate

−35% Hands Off Chunky Cookie Caramel & Banana Chips 100 g
Hands off my chocolate
€2,27
€22,70/kg
AHJumbo
Hands Off Salty & Sweet Peanut 150g Zak
Hands off my chocolate
€3,99
€26,60/kg
Jumbo
Hands Off Caramel Seasalt Hazelnut Praline 120 g
Hands off my chocolate
€4,99
€41,58/kg
Jumbo