Herr's

Herr's Carolina reaper
Herr's
€1,19
€42,50/kg
Plus
Herr's Jalapeño Cheese curls
Herr's
€1,19
€42,50/kg
PlusSparJumbo
Herr's Carolina reaper curls
Herr's
€2,49
€22,04/kg
Plus
Herr's Jalapeño flavored cheese curls
Herr's
€2,49
€22,04/kg
PlusAH
Herr's Honey Cheese Curls Zak 113 g
Herr's
€2,59
€22,92/kg
Plus
Herr's Hot 'N Honey Curls Zak 113 g
Herr's
€2,59
€22,92/kg
Plus
Herr's Carolina reaper curls
Herr's
€3,49
€30,88/kg
Plus
Herr's jalapeño curls
Herr's
€3,99
€35,31/kg
Spar
Herr's Crunchy jalapeno cheestix
Herr's
€4,99
€21,98/kg
Plus
Herr's Carolina reaper CheestiX
Herr's
€5,49
€24,19/kg
Plus