Zoeken
Aanbiedingen
Categorieën
Groente & fruit
Vlees, vis & vega
Vleeswaren & kaas
Zuivel, eieren & boter
Brood & gebak
Ontbijt & broodbeleg
Frisdrank, sappen & water
Koffie & thee
Bier, wijn & sterke drank
Pasta, rijst & wereldkeuken
Soepen, sauzen & kruiden
Conserven & smaakmakers
Snoep, koek & chocolade
Chips, snacks & noten
Diepvries
Maaltijden & gemak
Huishouden & schoonmaak
Drogisterij & verzorging
Baby & kind
Huisdier
Non-food & overig
Prijswijzigingen
Volglijst
Mijn lijstjes
Bon scannen
Nieuwe bon uploaden
Mijn bonnen
Inloggen
Registreren
Home
Kadir's
Kadir's
☰ Filteren & sorteren
Sorteren / filteren
Aanbevolen
Prijs: laag → hoog
Prijs: hoog → laag
Prijs per liter
Prijs per kilo
Prijs per stuk
Meeste korting
Bij meerdere supermarkten
Alleen huismerken
Alleen A-merken
Alle verpakkingen
Alleen losse producten
Alleen multipacks
Elk aantal
1 (los)
2 stuks
Alle merken
Kadir's (14)
Toepassen
−25%
Kadir's Bapao kip
120 g
Kadir's
€1,27
€10,58/kg
Plus
AH
Jumbo
−25%
Kadir's Bapao kip saté
120 g
Kadir's
€1,27
€10,58/kg
Jumbo
AH
−25%
Kadir's Bapao rund
120 g
Kadir's
€1,27
€10,58/kg
Plus
AH
−25%
Kadir's Bapao spicy kip
120 g
Kadir's
€1,27
€10,58/kg
AH
−25%
Kadir's Frikandelbroodje
Kadir's
€1,42
AH
Jumbo
−25%
Kadir's Worstenbroodjes
Kadir's
€2,39
€1,20/stuk
AH
Jumbo
Kadir's Bapao kipsaté Wikkel 120 g
120 g
Kadir's
€1,69
€14,08/kg
Plus
Kadir's Worstenbroodjes rund
360 g
Kadir's
Toevoegen aan lijstje
Aantal
Kies een lijstje
Laden...
Of maak een nieuw lijstje aan
Aanmaken & toevoegen