Kroon

−50% Kroon Fijne leverworst
Kroon
€1,00
€4,00/kg
AHPoieszJumbo
Kroon Saksische Smeerleverworst 150 g
Kroon
€0,79
€5,27/kg
AHJumbo
Kroon Boeren Leverworst 250 g
Kroon
€2,49
€9,96/kg
PoieszJumbo
Kroon Zeeuwse leverworst Krimp 250 g
Kroon
€2,79
€11,16/kg
Plus
Kroon Bakbloedworst
Kroon
€2,99
€1,50/stuk
Poiesz
Kroon Fijne Leverworst 500 g
Kroon
€3,62
€7,24/kg
AHJumbo