La Trappe

−25% La Trappe Blond
La Trappe
€1,43
€4,33/l
PlusAH
−25% La Trappe Dubbel 4-pack
La Trappe
€5,54
€1,38/stuk
JumboSparPlusAH
−25% La Trappe Bockbier 4-pack
La Trappe
€5,92
€4,48/l
PlusAH
−25% La Trappe Tripel 4-pack
La Trappe
€5,99
€1,50/stuk
SparJumboPlusAH
−25% La Trappe Trappist Isid'or Set 1320 ml
La Trappe
€6,29
€4,77/l
PlusDirkAHJumbo
−25% La Trappe Quadrupel 4-pack
La Trappe
€6,74
€1,68/stuk
DirkSparPlusAHJumbo
La Trappe Dubbel
La Trappe
€1,85
€5,61/l
SparAH
La Trappe Bockbier
La Trappe
€1,98
€6,00/l
AH
La Trappe Tripel
La Trappe
€2,00
€6,06/l
SparAH
La Trappe Isid'or
La Trappe
€2,10
€6,36/l
SparAH
La Trappe Quadrupel
La Trappe
€2,25
€6,82/l
SparAH
La Trappe alcoholvrij
La Trappe
€2,25
€6,82/l
Spar
La Trappe Trappist Wit
La Trappe
€5,49
€7,32/l
Spar
La Trappe Trappist Blond Fles 750 ml
La Trappe
€5,99
€7,99/l
Plus
La Trappe Isid'or
La Trappe
€6,09
€8,12/l
PlusJumboAH
La Trappe Epos 0.0 4-pack
La Trappe
€6,49
€4,92/l
AH
La Trappe Quadrupel
La Trappe
€6,49
€8,65/l
AHPlusJumbo
La Trappe Witte trappist 4-pack
La Trappe
€7,19
€5,45/l
Jumbo