Zoeken
Aanbiedingen
Categorieën
Groente & fruit
Vlees, vis & vega
Vleeswaren & kaas
Zuivel, eieren & boter
Brood & gebak
Ontbijt & broodbeleg
Frisdrank, sappen & water
Koffie & thee
Bier, wijn & sterke drank
Pasta, rijst & wereldkeuken
Soepen, sauzen & kruiden
Conserven & smaakmakers
Snoep, koek & chocolade
Chips, snacks & noten
Diepvries
Maaltijden & gemak
Huishouden & schoonmaak
Drogisterij & verzorging
Baby & kind
Huisdier
Non-food & overig
Prijswijzigingen
Volglijst
Mijn lijstjes
Bon scannen
Nieuwe bon uploaden
Mijn bonnen
Inloggen
Registreren
Home
Magnum
Magnum
☰ Filteren & sorteren
Sorteren / filteren
Aanbevolen
Prijs: laag → hoog
Prijs: hoog → laag
Prijs per liter
Prijs per kilo
Prijs per stuk
Meeste korting
Bij meerdere supermarkten
Alleen huismerken
Alleen A-merken
Alle verpakkingen
Alleen losse producten
Alleen multipacks
Elk aantal
1 (los)
2 stuks
3 stuks
4 stuks
6 stuks
8 stuks
12 stuks
Elke inhoud
200 ml per stuk
250 ml per stuk
330 ml per stuk
Alle merken
Magnum (140)
Toepassen
−10%
Magnum Mini double caramel 3-pack
Magnum
€18,87
€6,29/stuk
AH
−25%
Magnum White chocolate
600 ml
Magnum
€2,75
€4,58/l
Spar
AH
Plus
Jumbo
−10%
Magnum Mini Ijslolly Classic 3 x 55 ml
165 ml
Magnum
€3,19
€19,33/l
AH
Plus
Jumbo
−25%
Magnum Utopia double cherry
3 st
Magnum
€3,44
€1,15/stuk
Jumbo
Plus
AH
−25%
Magnum Utopia double hazelnut
3 x 85 ml
Magnum
€3,44
€13,49/l
AH
Jumbo
−25%
Magnum Classic
81 g
Magnum
€3,50
€43,21/kg
Spar
AH
−25%
Magnum Perzik stick
Magnum
€3,67
€1,22/stuk
AH
−25%
Magnum Pistache stick
3 x 90 ml
Magnum
€3,67
€13,59/l
Jumbo
AH
−25%
Magnum Bonbon cherry
12 x 17 ml
Magnum
€3,97
€19,46/l
Jumbo
AH
−25%
Magnum Bonbon gold caramel billionaire
204 ml
Magnum
€3,97
€19,46/l
Jumbo
Spar
AH
−25%
Magnum Bonbon salted caramel & almond
12 st
Magnum
€3,97
€0,33/stuk
AH
Plus
−25%
Magnum Double caramel
Magnum
€4,34
€1,08/stuk
AH
−25%
Magnum Double gold caramel billionaire
4 x 85 ml
Magnum
€4,34
€12,76/l
AH
Jumbo
−25%
Magnum Mini almond
266 g
Magnum
€4,49
€16,88/kg
Spar
AH
Jumbo
Plus
−25%
Magnum Mini classic
330 ml
Magnum
€4,49
€13,61/l
AH
Spar
Jumbo
Plus
−25%
Magnum Mini classic almond white
6 st
Magnum
€4,49
€0,75/stuk
AH
Plus
−25%
Magnum Almond
450 g
Magnum
€5,24
€11,64/kg
Spar
AH
Plus
−25%
Magnum Classic (6 stuks)
Magnum
€5,24
€0,87/stuk
AH
−25%
Magnum La Pistache Mini 6x55 ml
6 x 55 ml
Magnum
€5,24
€15,88/l
AH
Jumbo
−25%
Magnum Mini double caramel & billionaire
Magnum
€5,24
€0,87/stuk
AH
−25%
Magnum Mini utopia double hazelnut
330 ml
Magnum
€5,24
€15,88/l
AH
Jumbo
Plus
−25%
Magnum Mini double caramel
6 x 55 ml
Magnum
€5,39
€16,33/l
AH
Jumbo
−25%
Magnum Double gold caramel billionaire
440 ml
Magnum
€5,62
€12,77/l
AH
Jumbo
−25%
Magnum Double salted caramel (440 ml)
440 ml
Magnum
€5,62
€12,77/l
AH
−25%
Magnum White chocolate & cookies
440 ml
Magnum
€5,62
€12,77/l
AH
−25%
Magnum Almond (440 ml)
440 ml
Magnum
€5,84
€13,27/l
AH
−25%
Magnum Utopia double hazelnut
440 ml
Magnum
€5,84
€13,27/l
Jumbo
AH
−25%
Magnum Pint La Pistache 440 ml
440 ml
Magnum
€5,99
€13,61/l
AH
Plus
Jumbo
−25%
Magnum Mini classic almond white
10 x 55 ml
Magnum
€6,74
€12,25/l
Jumbo
AH
−10%
Magnum Utopia double cherry 3-pack
Magnum
€12,39
€4,13/stuk
AH
−10%
Magnum Utopia double hazelnut 3-pck
Magnum
€12,39
€4,13/stuk
AH
−10%
Magnum Mini Mix Pakket
per pakket
Magnum
€13,48
AH
−10%
Magnum Bonbon gold caramel billionaire 3-pack
Magnum
€14,28
€4,76/stuk
AH
−10%
Magnum Bonbon salted caramel & almond 3-pack
Magnum
€14,28
€4,76/stuk
AH
−10%
Magnum Double gold caramel billionaire 3-pk
Magnum
€15,63
€5,21/stuk
AH
−10%
Magnum Double salted caramel 3-pack
Magnum
€15,63
€5,21/stuk
AH
−10%
Magnum Mini classic almond white 3-pack
Magnum
€16,17
€5,39/stuk
AH
−10%
Magnum mini almond Doos 6 st
Magnum
€16,17
€5,39/stuk
AH
−10%
Magnum Almond 3-pck.
Magnum
€18,87
€6,29/stuk
AH
−10%
Magnum Classic 3-pck
Magnum
€18,87
€6,29/stuk
AH
−10%
Magnum Mini utopia double hazelnut 3-pack
Magnum
€18,87
€6,29/stuk
AH
−10%
Magnum White chocolate 3-pack
Magnum
€18,87
€6,29/stuk
AH
−10%
Magnum Double gold caramel billionaire 3-pack
Magnum
€20,22
€6,74/stuk
AH
−10%
Magnum Double salted caramel 3-pack
Magnum
€20,22
€6,74/stuk
AH
−10%
Magnum Almond 3-pack
Magnum
€21,03
€7,01/stuk
AH
−10%
Magnum Classic 3-pack
Magnum
€21,03
€7,01/stuk
AH
−10%
Magnum Utopia double hazelnut 3-pack
Magnum
€21,03
€7,01/stuk
AH
−10%
Magnum Mini classic almond white (3 st)
Magnum
€24,27
€8,09/stuk
AH
Meer producten laden
Volgende pagina (2 van 2) →
Toevoegen aan lijstje
Aantal
Kies een lijstje
Laden...
Of maak een nieuw lijstje aan
Aanmaken & toevoegen