Zoeken
Aanbiedingen
Categorieën
Groente & fruit
Vlees, vis & vega
Vleeswaren & kaas
Zuivel, eieren & boter
Brood & gebak
Ontbijt & broodbeleg
Frisdrank, sappen & water
Koffie & thee
Bier, wijn & sterke drank
Pasta, rijst & wereldkeuken
Soepen, sauzen & kruiden
Conserven & smaakmakers
Snoep, koek & chocolade
Chips, snacks & noten
Diepvries
Maaltijden & gemak
Huishouden & schoonmaak
Drogisterij & verzorging
Baby & kind
Huisdier
Non-food & overig
Prijswijzigingen
Volglijst
Mijn lijstjes
Bon scannen
Nieuwe bon uploaden
Mijn bonnen
Inloggen
Registreren
Home
Oldtimers
Oldtimers
☰ Filteren & sorteren
Sorteren / filteren
Aanbevolen
Prijs: laag → hoog
Prijs: hoog → laag
Prijs per liter
Prijs per kilo
Prijs per stuk
Meeste korting
Bij meerdere supermarkten
Alleen huismerken
Alleen A-merken
Alle verpakkingen
Alleen losse producten
Alleen multipacks
Elk aantal
1 (los)
2 stuks
3 stuks
Alle merken
Oldtimers (33)
Toepassen
−10%
Oldtimers Favorieten mix 2-pack
Oldtimers
€5,20
€2,60/stuk
AH
−10%
Oldtimers Scheepsknopen 2-pack
Oldtimers
€5,20
€2,60/stuk
AH
−15%
Oldtimers Favorieten mix 3-pack
Oldtimers
€7,37
€2,46/stuk
AH
−15%
Oldtimers Scheepsknopen 3-pack
Oldtimers
€7,37
€2,46/stuk
AH
Oldtimers Zoethout rotsjes suikervrij Stazak 100 g
100 g
Oldtimers
€2,49
€24,90/kg
Plus
Oldtimers Scheepsknopen
235 g
Oldtimers
€2,65
€11,28/kg
AH
Plus
Dirk
Jumbo
Oldtimers Favorieten mix
235 g
Oldtimers
€2,75
€11,70/kg
Spar
Plus
Dirk
AH
Jumbo
Oldtimers zouthouders drop
185 g
Oldtimers
€2,75
€14,86/kg
Spar
Oldtimers Scheepsknopen doos
185 g
Oldtimers
€2,79
€15,08/kg
Spar
Oldtimers Salmiak klinkers
235 g
Oldtimers
€2,89
€12,30/kg
Plus
Oldtimers Uitblinkers mix
235 g
Oldtimers
€2,89
€12,30/kg
Plus
Spar
AH
Jumbo
Oldtimers Zoethouders
235 Gram
Oldtimers
€2,89
€12,30/kg
AH
Plus
Jumbo
Poiesz
Oldtimers Zoute Ruiten Doos 235 g
235 Gram
Oldtimers
€2,89
€12,30/kg
AH
Jumbo
Spar
Poiesz
Plus
Oldtimers Zoute Puntjes Suikervrij Stazak 100 g
100 g
Oldtimers
Toevoegen aan lijstje
Aantal
Kies een lijstje
Laden...
Of maak een nieuw lijstje aan
Aanmaken & toevoegen