Zoeken
Aanbiedingen
Categorieën
Groente & fruit
Vlees, vis & vega
Vleeswaren & kaas
Zuivel, eieren & boter
Brood & gebak
Ontbijt & broodbeleg
Frisdrank, sappen & water
Koffie & thee
Bier, wijn & sterke drank
Pasta, rijst & wereldkeuken
Soepen, sauzen & kruiden
Conserven & smaakmakers
Snoep, koek & chocolade
Chips, snacks & noten
Diepvries
Maaltijden & gemak
Huishouden & schoonmaak
Drogisterij & verzorging
Baby & kind
Huisdier
Non-food & overig
Prijswijzigingen
Volglijst
Mijn lijstjes
Bon scannen
Nieuwe bon uploaden
Mijn bonnen
Inloggen
Registreren
Home
Pringles
Pringles
☰ Filteren & sorteren
Sorteren / filteren
Aanbevolen
Prijs: laag → hoog
Prijs: hoog → laag
Prijs per liter
Prijs per kilo
Prijs per stuk
Meeste korting
Bij meerdere supermarkten
Alleen huismerken
Alleen A-merken
Alle verpakkingen
Alleen losse producten
Alleen multipacks
Blik
Elk aantal
1 (los)
3 stuks
12 stuks
Alle merken
Pringles (87)
Toepassen
−37%
Pringles Cheese & onion
165 g
Pringles
€1,69
€10,24/kg
Plus
AH
KV
−37%
Pringles Hot & spicy
165 g
Pringles
€1,69
€10,24/kg
AH
Plus
Dirk
−37%
Pringles Loaded fries
165 g
Pringles
€1,69
€10,24/kg
AH
−37%
Pringles Original
165 g
Pringles
€1,69
€10,24/kg
Plus
Spar
Dirk
Jumbo
AH
−37%
Pringles Paprika
165 g
Pringles
€1,69
€10,24/kg
Spar
Dirk
Jumbo
Plus
AH
−37%
Pringles Salt & vinegar
165 g
Pringles
€1,69
€10,24/kg
AH
KV
−37%
Pringles Sour cream & onion
165 g
Pringles
€1,69
€10,24/kg
AH
Spar
Dirk
Jumbo
Plus
−5%
Pringles Cheese & onion 3-pack
Pringles
€7,67
€2,56/stuk
AH
−5%
Pringles Hot & spicy 3-pack
Pringles
€7,67
€2,56/stuk
AH
−5%
Pringles Original 3-pack
Pringles
€7,67
€2,56/stuk
AH
−5%
Pringles Paprika 3-pack
Pringles
€7,67
€2,56/stuk
AH
−5%
Pringles Salt & vinegar 3-pack
Pringles
€7,67
€2,56/stuk
AH
−5%
Pringles Sour cream & onion 3-pack
Pringles
€7,67
€2,56/stuk
AH
−10%
Pringles Cheese & onion 5-pack
Pringles
€12,10
€2,42/stuk
AH
−10%
Pringles Hot & spicy 5-pack
Pringles
€12,10
€2,42/stuk
AH
−10%
Pringles Original 5-pack
Pringles
€12,10
€2,42/stuk
AH
−10%
Pringles Paprika 5-pack
Pringles
€12,10
€2,42/stuk
AH
−10%
Pringles Salt & vinegar 5-pack
Pringles
€12,10
€2,42/stuk
AH
−10%
Pringles Sour cream & onion 5-pack
Pringles
€12,10
€2,42/stuk
AH
Pringles Original
40 g
Pringles
€1,29
€32,25/kg
AH
Pringles Paprika
40 g
Pringles
€1,29
€32,25/kg
AH
Spar
Pringles Sour cream & onion
40 g
Pringles
€1,29
€32,25/kg
AH
Pringles Chips Naturel
40 g
Pringles
€1,45
€36,25/kg
Spar
Pringles Chips Hot & Spicy Koker 70 g
70 g
Pringles
€1,89
€27,00/kg
Plus
Pringles Chips Sour Cream & Onion (70 g)
70 g
Pringles
€1,89
€27,00/kg
Plus
Pringles Chips Paprika (70 g)
70 g
Pringles
€1,95
€27,86/kg
Plus
Pringles Original
70 g
Pringles
€1,95
€27,86/kg
Spar
Plus
Pringles chips hot paprika
70 g
Pringles
€2,19
€31,29/kg
Spar
Pringles Cheese burger
165 g
Pringles
€2,39
€14,48/kg
Spar
AH
Pringles Ketchup Chips
165g
Pringles
€2,59
€15,70/kg
KV
Pringles Texas Barbecuesaus 165 g
165 g
Pringles
€2,59
€15,70/kg
Jumbo
KV
Pringles Nachos Cheese
150 g
Pringles
€2,69
€17,93/kg
Plus
Pringles Nachos Original
150 g
Pringles
€2,69
€17,93/kg
Plus
Pringles Nachos Paprika
150 g
Pringles
€2,69
€17,93/kg
Plus
Pringles Pittig Gekruid 165 g
165 g
Pringles
€2,69
€16,30/kg
Jumbo
Pringles Texas BBQ
165 g
Pringles
€2,69
€16,30/kg
AH
Plus
Pringles Paprika 12-pack
12 x 40 g
Pringles
€15,39
€32,06/kg
AH
Pringles Sour cream & onion 12-pack
12 x 40 g
Pringles
€15,48
€32,25/kg
AH
Pringles Original 12-pack
12 x 40 g
Pringles
€16,20
€33,75/kg
AH
Pringles Cheesy cheese Koker 165 g
165 g
Pringles
Pringles Chips
165 g
Pringles
Pringles Chips candian style sweet&smoky bbq
165 g
Pringles
Pringles Chips hot & spicy
40 g
Pringles
Pringles Chips italian style pesto
165 g
Pringles
Pringles Chips mexican style spicy salsa
165 g
Pringles
Pringles Mystery flavour
165 g
Pringles
Pringles Naturel
480 g
Pringles
Pringles Pizza
165 g
Pringles
Meer producten laden
Volgende pagina (2 van 2) →
Toevoegen aan lijstje
Aantal
Kies een lijstje
Laden...
Of maak een nieuw lijstje aan
Aanmaken & toevoegen