SERA

Sera Groene Olijven met Pit 370g
SERA
€1,00
€2,70/kg
Jumbo
Sera Gekookte Witte Bonen 580g
SERA
€1,49
€2,57/kg
Jumbo
Sera Gekookte Kikkererwten 580g
SERA
€1,59
€2,74/kg
Jumbo
Sera Mini Peper 330g
SERA
€2,09
€6,33/kg
JumboAH
Sera Geroosterde Aubergine 650g
SERA
€2,75
€4,23/kg
DirkJumbo
Sera Granaatappelstroop 250ML
SERA
€3,99
€15,96/l
Jumbo
Sera Kappertjes 340 g
SERA
€3,99
€11,74/kg
Jumbo