Zoeken
Aanbiedingen
Categorieën
Groente & fruit
Vlees, vis & vega
Vleeswaren & kaas
Zuivel, eieren & boter
Brood & gebak
Ontbijt & broodbeleg
Frisdrank, sappen & water
Koffie & thee
Bier, wijn & sterke drank
Pasta, rijst & wereldkeuken
Soepen, sauzen & kruiden
Conserven & smaakmakers
Snoep, koek & chocolade
Chips, snacks & noten
Diepvries
Maaltijden & gemak
Huishouden & schoonmaak
Drogisterij & verzorging
Baby & kind
Huisdier
Non-food & overig
Prijswijzigingen
Volglijst
Mijn lijstjes
Bon scannen
Nieuwe bon uploaden
Mijn bonnen
Inloggen
Registreren
Home
Smuldier
Smuldier
☰ Filteren & sorteren
Sorteren / filteren
Aanbevolen
Prijs: laag → hoog
Prijs: hoog → laag
Prijs per liter
Prijs per kilo
Prijs per stuk
Meeste korting
Bij meerdere supermarkten
Alleen huismerken
Alleen A-merken
Alle verpakkingen
Alleen losse producten
Alleen multipacks
Elk aantal
1 (los)
4 stuks
6 stuks
Alle merken
Smuldier (73)
Toepassen
−48%
Smuldier Eend complete maaltijd
400 g
Smuldier
€0,99
€2,48/kg
AH
Plus
Dirk
Jumbo
−47%
Smuldier Kip compleet
400 g
Smuldier
€0,99
€2,48/kg
AH
Jumbo
Dirk
Plus
−36%
Smuldier Lam met rijst
240 Gram
Smuldier
€0,99
€4,12/kg
Jumbo
Poiesz
Dirk
AH
−30%
Smuldier Pens vlees compleet
400 g
Smuldier
€0,99
€2,48/kg
AH
Spar
Plus
Dirk
Jumbo
−48%
Smuldier Runderpens
400 g
Smuldier
€0,99
€2,48/kg
AH
Jumbo
Plus
Dirk
−34%
Smuldier Vlees compleet
400 g
Smuldier
€0,99
€2,48/kg
Spar
AH
Plus
Dirk
Jumbo
−45%
Smuldier Dierenvoeding Vriesvers Hart Compleet 400g
400 g
Smuldier
€0,99
€2,48/kg
Plus
Dirk
Jumbo
−45%
Smuldier Pens & Hart Complete Maaltijd 400 g
400 g
Smuldier
€0,99
€2,48/kg
Dirk
Jumbo
−32%
Smuldier Rund met Groenten Compleet 240 g
240 g
Smuldier
€0,99
€4,12/kg
Jumbo
Dirk
−30%
Smuldier Lam complete maaltijd
400 g
Smuldier
€1,39
€3,48/kg
AH
Jumbo
−30%
Smuldier Rundvlees
400 Gram
Smuldier
€1,39
€3,48/kg
Poiesz
AH
Jumbo
Smuldier Rund kip
400 g
Smuldier
€0,99
€2,48/kg
Dirk
Smuldier Dierenvoeding Kip met Groenten Compleet 240g
240 g
Smuldier
€1,00
€4,17/kg
Jumbo
Smuldier Vlees Compleet
Smuldier
€1,55
Poiesz
Smuldier Lam met Rijst 4x60 gram
240 g
Smuldier
€1,59
€6,62/kg
Plus
Smuldier Rund met Groente
Smuldier
€1,59
€0,40/stuk
Poiesz
Smuldier rund met groenten 4x60 gram Zak 240 g
240 g
Smuldier
€1,59
€6,62/kg
Plus
Smuldier Door de brok eendenragout
60 g
Smuldier
€1,69
€28,17/kg
AH
Smuldier Door de brok kippenragout
60 g
Smuldier
€1,69
€28,17/kg
AH
Jumbo
Smuldier Door de brok lamsragout
60 g
Smuldier
€1,69
€28,17/kg
Plus
AH
Smuldier Door de brok runderragout
60 g
Smuldier
€1,69
€28,17/kg
AH
Plus
Jumbo
Smuldier Eend & Rund compleet Zak 400 g
400 g
Smuldier
€1,99
€4,98/kg
Plus
Smuldier Vers vlees Maaltijd kip
300 g
Smuldier
€2,45
€8,17/kg
Dirk
Plus
Jumbo
Smuldier Vers Vlees Maaltijd Runderpens 300 g
300 g
Smuldier
€2,49
€8,30/kg
Jumbo
Smuldier Vers vlees brokjes rund met groenten Stazak 300 g
300 g
Smuldier
€2,49
€8,30/kg
Plus
Jumbo
Smuldier Vers vlees maaltijd pouch hart
300 g
Smuldier
€2,49
€8,30/kg
Dirk
Jumbo
Smuldier Vers vlees brokjes lam met rijst
300 g
Smuldier
€2,59
€8,63/kg
Plus
Smuldier verwenbundel
Smuldier
€6,76
Jumbo
Complete Maaltijd van Smuldier
Smuldier
€14,56
Jumbo
Smuldier Kip compleet 6-pack
Smuldier
Smuldier Vlees compleet 6-pack
Smuldier
Toevoegen aan lijstje
Aantal
Kies een lijstje
Laden...
Of maak een nieuw lijstje aan
Aanmaken & toevoegen