Snoep, koek & chocolade

Chocolade, drop, koekjes en snoep: vergelijk de prijzen en zie welke supermarkt vandaag stunt met jouw favoriete merk. Vandaag 6047 producten met een actuele prijs, dagelijks ververst.

−38% ANTA Dropmint menthol
Anta
€1,49
€6,62/kg
Plus
−38% ANTA Honeylemon menthol
ANTA
€1,49
€6,62/kg
Plus
−52% ANTA Refresh Sinaasappel Blik 72 g
Anta
€1,49
€20,69/kg
JumboPlus
−38% Anta Classic
Anta
€1,49
€6,62/kg
PlusJumboKVTPSparDirkAH
−38% Anta Eucalyptus menthol
Anta
€1,49
€6,62/kg
AHPlusSparKVTPDirkJumbo
−45% Anta Flu Classic suikervrij
Anta Flu
€1,49
€12,42/kg
PlusDirkAHJumbo
−38% Anta Mint menthol
Anta
€1,49
€6,62/kg
AHPlusKVTPJumbo
−17% Bakker van der Akker Mueslibollen
Bakker van der Akker
€1,49
€0,37/stuk
Dirk
−35% Galler Puur koekjes
Galler
€1,49
€22,92/kg
AH
−35% Galler Puur praliné
Galler
€1,49
€21,29/kg
AH
−38% Napoleon Drop
Napoleon
€1,49
€6,62/kg
PlusDirkAHJumbo
−38% Napoleon Fruitmix 225 g
Napoleon
€1,49
€6,62/kg
AHSparDirkJumboPlus
−38% Napoleon Rood fruit mix
Napoleon
€1,49
€6,62/kg
AHPlusJumbo
−38% Napoleon Zure citroen
Napoleon
€1,49
€6,62/kg
AHJumboSparDirkPlus
−38% Napoleon Zwart wit
Napoleon
€1,49
€6,62/kg
AHSparPlus
−25% Storck Toffifee
Storck
€1,49
€11,92/kg
Aldi
−25% Candyman Mac Bubble
Candyman
€1,50
€10,00/kg
DirkPoieszAHPlus
−25% Candyman Salmiakknotsen
Candyman
€1,50
€12,00/kg
PoieszAHSparDirkPlusJumbo
−35% Galler Melk popcorn
Galler
€1,62
€24,92/kg
AH
−25% Look-O-Look Zure Streken Aardbei Vegan 20 stuks
Look-O-Look
€1,64
€0,08/stuk
Jumbo
−15% Haribo Balla bites
Haribo
€1,69
€10,56/kg
AH
−21% Haribo Bananas
Haribo
€1,69
€7,04/kg
AHPlusDirkJumboSpar
−23% Haribo Bubble f!zz
Haribo
€1,69
€8,45/kg
AHJumbo
−15% Haribo Chamallows ruitspek
Haribo
€1,69
€6,50/kg
AHDirkPlusJumbo
−26% Haribo Cherry f!zz zuur
Haribo
€1,69
€8,45/kg
AH
−15% Haribo Dragibus bites
Haribo
€1,69
€10,56/kg
AH
−26% Haribo Dragibus soft
Haribo
€1,69
€8,45/kg
SparJumboPlusDirkAH
−23% Haribo Drop fruit fietsen
Haribo
€1,69
€6,76/kg
AHPlus
−26% Haribo Duo's fruity
Haribo
€1,69
€8,45/kg
JumboAHPlus
−15% Haribo Goudberen
Haribo
€1,69
€6,76/kg
AHJumboDirkSparPlus
−15% Haribo Happy cherries
Haribo
€1,69
€6,76/kg
JumboPlusAH
−15% Haribo Happy peaches
Haribo
€1,69
€6,76/kg
DirkAHPlusJumboPoieszSpar
−15% Haribo Happy peaches bites
Haribo
€1,69
€10,56/kg
AH
−26% Haribo Happy-cola
Haribo
€1,69
€6,76/kg
DirkAHJumboPlus
−15% Haribo Kikkers
Haribo
€1,69
€6,76/kg
DirkAHJumboSparPlus
−26% Haribo Kindermix
Haribo
€1,69
€6,76/kg
AHSparDirkPlusJumbo
−26% Haribo Primavera
Haribo
€1,69
€8,45/kg
AHDirkJumboPlus
−25% Haribo Rotella
Haribo
€1,69
€6,76/kg
DirkSparAHJumboPlus
−25% Haribo Soda straws f!zz zuur
Haribo
€1,69
€9,39/kg
PoieszAHJumbo
−19% Haribo Sour mix f!zz zuur
Haribo
€1,69
€8,45/kg
JumboAH
−25% Haribo Starmix
Haribo
€1,69
€6,76/kg
DirkAHJumboSparPlus