Snoep, koek & chocolade

Chocolade, drop, koekjes en snoep: vergelijk de prijzen en zie welke supermarkt vandaag stunt met jouw favoriete merk. Vandaag 6046 producten met een actuele prijs, dagelijks ververst.

−26% Haribo Sweet mix
Haribo
€1,69
€6,76/kg
AHPlusDirkJumbo
−26% Haribo Tangfastics zuur
Haribo
€1,69
€6,76/kg
AHSparDirkPoieszPlusJumbo
−23% Haribo Twin snakes
Haribo
€1,69
€7,68/kg
AHDirkPlusSpar
−25% Haribo World mix
Haribo
€1,69
€9,39/kg
AH
−19% Haribo Worms f!zz
Haribo
€1,69
€8,45/kg
PlusAHSpar
−25% Haribo Zoute rijen
Haribo
€1,69
€9,66/kg
PlusDirkAH
−25% Maoam Bloxx
Maoam
€1,69
€7,68/kg
SparAH
−25% Maoam Pinballs
Maoam
€1,69
€7,35/kg
SparPlusDirkJumboAH
−25% Maoam Pinballs red strawberry
Maoam
€1,69
€8,05/kg
AHPlusJumbo
−25% Maoam Stripes
Maoam
€1,69
€8,45/kg
AHPlus
−37% Kanjers Chocowafels
Kanjers
€1,79
€0,45/stuk
Dirk
−10% McVitie's Digestives original
McVitie's
€1,79
€4,48/kg
DirkAHPlusPoieszJumbo
−30% Mars Chocolade reep 5-pack
Mars
€1,88
€8,36/kg
SparAH
−30% Snickers Chocolade reep 5-pack
Snickers
€1,88
€7,52/kg
SparAH
−30% Twix Chocolade reep 5-pack
Twix
€1,88
€7,52/kg
AHSparDirk
−50% Verkade Nizza kokos 2-pack
Verkade
€1,89
€0,94/stuk
AH
−50% Verkade Nobo sprits naturel 2-pack
Verkade
€1,89
€0,94/stuk
AH
−26% Katja Apekoppen
Katja
€1,98
€7,76/kg
DirkSparPoieszAHPlusJumbo
−30% Duyvis Leeuwnootjes Honey BBQ Pinda Noten 275 gr
Duyvis
€1,99
€7,24/kg
JumboSparDirkPlus
−26% Katja Alpaca's cola
Katja
€1,99
€7,96/kg
DirkAHPlusJumbo
−26% Katja Biggetjes
Katja
€1,99
€7,80/kg
SparDirkAHPoieszPlusJumbo
−26% Katja Kokindjes
Katja
€1,99
€6,75/kg
DirkAHPlusJumbo
−23% Katja Mixmatjes Zak 250 g
Katja
€1,99
€7,96/kg
Plus
−26% Katja Regenboog geluk
Katja
€1,99
€7,96/kg
AHJumboPlus
−26% Katja Yoghurtgums
Katja
€1,99
€6,75/kg
AHPlusDirkPoieszSparJumbo
−26% Katja Zure sticks
Katja
€1,99
€7,96/kg
AHPlus
−26% Klene Crypto Munten 210 g
Klene
€1,99
€9,48/kg
AHPlusDirkSparJumboPoiesz
−23% Klene Dropgums Suikervrij 110g
Klene
€1,99
€18,09/kg
AHSparPlusJumbo
−26% Klene Engelse drop
Klene
€1,99
€7,37/kg
SparDirkPoieszAHPlusJumbo
−26% Klene Geluksmunten drop & fruit
Klene
€1,99
€9,48/kg
AHPoieszJumbo
−26% Klene Grofgeld
Klene
€1,99
€9,48/kg
AHPlusPoieszJumbo
−33% Klene Laurier ontdekkingsreizen
Klene
€1,99
€11,71/kg
AHSparDirkJumbo
−23% Klene Lauriertjes
Klene
€1,99
€18,09/kg
AH
−33% Klene Mix zoute & salmiak drop
Klene
€1,99
€7,37/kg
AHJumbo
−26% Klene Muntdrop mild zoet
Klene
€1,99
€9,48/kg
AHSparPoiesz
−26% Klene Pinpassen zacht zoet
Klene
€1,99
€9,48/kg
AHSparJumbo
−33% Klene Puur anijs
Klene
€1,99
€11,06/kg
AHJumbo
−33% Klene Puur gember
Klene
€1,99
€11,06/kg
AHJumbo
−26% Klene Puur honing
Klene
€1,99
€11,06/kg
SparAHPlusJumbo
−31% Klene Puur zoethout
Klene
€1,99
€11,06/kg
PlusAHJumbo
−31% Klene Puur zout
Klene
€1,99
€11,06/kg
AHPlusJumbo
−26% Klene Salmiak riksen zacht zout
Klene
€1,99
€9,48/kg
AHJumbo
−26% Klene Steekpenningen zoethout
Klene
€1,99
€9,48/kg
PlusPoieszAHJumbo
−13% Klene Suikervrij ademin
Klene
€1,99
€18,09/kg
AHSparPoieszPlusJumbo