Snoep, koek & chocolade

Chocolade, drop, koekjes en snoep: vergelijk de prijzen en zie welke supermarkt vandaag stunt met jouw favoriete merk. Vandaag 6043 producten met een actuele prijs, dagelijks ververst.

−23% Klene Suikervrij fruitmunten
Klene
€1,99
€18,09/kg
JumboAH
−23% Klene Suikervrij groentjes
Klene
€1,99
€22,11/kg
AHPlusJumbo
−13% Klene Suikervrij honingbijtjes
Klene
€1,99
€18,09/kg
AHPoieszPlusJumbo
−23% Klene Suikervrij zoete zonnetjes
Klene
€1,99
€18,09/kg
JumboPlusAH
−17% Klene Suikervrij zoethouten hartjes
Klene
€1,99
€18,09/kg
SparAHPoieszPlusJumbo
−13% Klene Suikervrij zoute ovaaltjes
Klene
€1,99
€18,09/kg
SparJumboPoieszAHPlus
−26% Klene Zakgeld zoet & zout
Klene
€1,99
€9,48/kg
AHJumbo
−26% Klene Zakkenrollers zout & salmiak
Klene
€1,99
€9,48/kg
JumboAHSpar
−33% Klene Zeezout waterwerken
Klene
€1,99
€11,71/kg
AHJumboDirkSpar
−9% Look-O-Look App lollies
Look-O-Look
€1,99
€17,30/kg
AH
−9% Look-O-Look Cherrysticks
Look-O-Look
€1,99
€17,30/kg
AH
−9% Look-O-Look Dropveters zoet
Look-O-Look
€1,99
€15,92/kg
AH
−9% Look-O-Look Dynamietstaafjes Watermeloen 16 stuks
Look-O-Look
€1,99
€0,12/stuk
AHJumbo
−9% Look-O-Look Dynamietstaafjes aardbei
Look-O-Look
€1,99
€18,09/kg
AH
−13% Look-O-Look Eetpapier
Look-O-Look
€1,99
€49,75/kg
JumboAH
−20% Look-O-Look Foammmies framboos
Look-O-Look
€1,99
€11,06/kg
AHSparJumboPoiesz
−20% Look-O-Look Foammmies mix
Look-O-Look
€1,99
€11,06/kg
AHPoieszPlusJumbo
−20% Look-O-Look Happy bites
Look-O-Look
€1,99
€12,44/kg
AHJumbo
−13% Look-O-Look Kleurrijke vleermuizen
Look-O-Look
€1,99
€14,74/kg
AHJumbo
−13% Look-O-Look Lange fruitslangen
Look-O-Look
€1,99
€14,21/kg
SparAHJumbo
−26% Look-O-Look Mini candy sushi
Look-O-Look
€1,99
€19,90/kg
AHSparJumboTP
−20% Look-O-Look Party tubes
Look-O-Look
€1,99
€12,44/kg
AHPlusDirk
−9% Look-O-Look Salmiakknotsen
Look-O-Look
€1,99
€14,63/kg
AHSpar
−9% Look-O-Look Snoepveters aardbei smaak
Look-O-Look
€1,99
€0,05/stuk
SparAH
−9% Look-O-Look Zure aardbei streken
Look-O-Look
€1,99
€15,92/kg
AHSpar
−13% Look-O-Look Zure duo streken appel kers
Look-O-Look
€1,99
€17,30/kg
AHPlusJumbo
−9% Look-O-Look Zure regenboog streken fruitsmaak
Look-O-Look
€1,99
€15,92/kg
DirkAHPlus
−56% Mentos Gum Vibes peppermint
Mentos Gum
€1,99
€21,26/kg
AHDirkPlus
−57% Mentos Gum Vibes raspberry
Mentos Gum
€1,99
€21,26/kg
DirkPlusAH
−52% Mentos Gum white sweetmint
Mentos
€1,99
€17,69/kg
SparDirk
−50% Verkade Nizza kaneel 2-pack
Verkade
€1,99
€1,00/stuk
AH
−25% AH Stroopwafels
AH
€2,02
€0,25/stuk
AH
−30% Twix White repen 5-pack
Twix
€2,09
€9,09/kg
AHDirk
−25% AH Bitterkoeken
AH
€2,24
€0,56/stuk
AH
−25% Oreo Covered Wit 246 gr 10ca
Oreo
€2,24
€9,11/kg
AHPlusSparJumbo
−25% Oreo Koekjes Golden 220g
Oreo
€2,24
€10,18/kg
PlusJumbo
−25% Oreo Original koekjes 220g
Oreo
€2,24
€10,18/kg
JumboSparPlus
−5% Oreo Original 2-pack
Oreo
€2,26
€1,13/stuk
AH
−35% Delicata Karamel
Delicata
€2,27
€12,61/kg
AH