Zuivel, eieren & boter

Melk, yoghurt, boter en eieren koop je elke week — een klein prijsverschil telt hier snel op. Bekijk de actuele zuivelprijzen per supermarkt. Vandaag 3148 producten met een actuele prijs, dagelijks ververst.

−25% Blue Band Goede start met calcium
Blue Band
€1,39
€2,78/kg
SparJumboDirkPlusAH
−30% Blue Band Halvarine Kuipje 500 g
Blue Band
€1,39
€2,78/kg
JumboPlusAHDirk
−26% Blue Band Vloeibaar
Blue Band
€1,99
€4,42/l
PlusJumboAH
−10% Melkunie Havermoutpap 4-pack
Melkunie
€4,64
€2,42/l
AHJumbo
−10% Chocomel 0% suiker toegevoegd 4-pack
Chocomel
€5,00
€1,25/stuk
AH
−10% Melkunie Griesmeelpap 4-pack
Melkunie
€5,36
€2,86/l
AHJumbo
−5% Président Roomboter ongezouten 2pck
Président
€5,68
€2,84/stuk
AH
−5% Président Roomboter gezouten 2-pack
Président
€6,63
€3,32/stuk
AH
−5% Président Roomboter ongezouten 2-pack
Président
€6,63
€3,32/stuk
AH
−5% AH Biologisch Roomboter ongezouten 3-pack
AH Biologisch
€8,24
€2,75/stuk
AH
−15% Chocomel 0% suiker toegevoegd 8-pack
Chocomel
€9,45
€1,18/stuk
AH
−5% Hero Nutrasense 3 peutermelk vanaf 1 jaar 2-pack
Hero Nutrasense
€21,83
€10,92/stuk
AH
−5% Nutrilon 2 opvolgmelk vvp 6m+ 3-pack
Nutrilon
€55,55
€18,52/stuk
AH
−57% D.E Ice Decaf Latte 230 ml
Douwe Egberts
€0,69
€3,00/l
DirkPlusJumbo
−60% Optimel Drinkyoghurt Framboos 0% Vet 1L
Optimel
€0,84
€0,84/l
SparPlusDirkPoieszJumbo
−25% Blue Band Halvarine palmolievrij
Blue Band
€0,89
€3,96/kg
AHJumboPlus
−8% 1 de Beste Knoflookboter weideboter
1 de Beste
€0,99
€9,90/kg
Dirk
−8% 1 de Beste Kruidenboter
1 de Beste
€0,99
€9,90/kg
Dirk
−8% 1 de Beste Zeezoutboter
1 de Beste
€0,99
€9,90/kg
Dirk
−17% PLUS Zure room
PLUS
€0,99
€7,92/kg
Plus
−54% La Vache Qui Rit Puntjes Naturel
La Vache Qui Rit
€1,00
€0,12/stuk
PoieszSpar
−25% Blue Band Finesse voor koken
Blue Band
€1,12
€4,48/l
PlusDirkAHJumbo
−18% Danoontje Fruitkwark banaan aardbei abrikoos
Danoontje
€1,19
€3,97/kg
DirkAHSparPlusJumboPoiesz
−30% AH Naan naturel
AH
€1,25
€5,00/kg
AH
−50% Mona Toetje van de maand
Mona
€1,34
€2,98/l
JumboSparPlusAH
−48% Lindahls Kvarg Ananas Kokos
Lindahls
€1,39
€3,09/kg
Dirk
−48% Lindahls Kvarg Vanille Kuipje 450 g
Lindahls
€1,39
€3,09/kg
PlusDirk
−48% Lindahls Kvarg straciatella
Lindahls
€1,39
€3,09/kg
Dirk
−25% Blue Band Voor koken, bakken en braden
Blue Band
€1,49
€5,96/kg
AHJumboPlus
−19% Campina Magere kwark aardbei
Campina
€1,49
€2,98/kg
DirkSpar
−19% Campina Magere milde kwark met vleugje vanille
Campina
€1,49
€2,98/kg
SparDirkJumboAHPlus
−34% Campina Vla slagroom vanille smaak
Campina
€1,49
€1,49/l
PlusSparDirkAH
−46% Campina Vlaflip framboos
Campina
€1,49
€1,49/l
PlusDirk