Zuivel, eieren & boter

Melk, yoghurt, boter en eieren koop je elke week — een klein prijsverschil telt hier snel op. Bekijk de actuele zuivelprijzen per supermarkt. Vandaag 3148 producten met een actuele prijs, dagelijks ververst.

−34% Campina Zacht en Luchtig Vanille Smaak 1 L
Campina
€1,49
€1,49/l
AHPlusDirkJumbo
−34% Campina Zacht en luchtig framboos smaak
Campina
€1,49
€1,49/l
JumboPlusDirkAH
−25% Croma Bakken en Braden 250 g
Croma
€1,49
€5,96/kg
AHJumboSparPlusDirkPoiesz
−47% Zuivelhoeve Boer'n yoghurt aardbei
Zuivelhoeve
€1,49
€1,99/kg
DirkAHPlusJumbo
−48% Zuivelhoeve Boer'n yoghurt vanille
Zuivelhoeve
€1,49
€1,99/kg
JumboAHPlusDirk
−25% GIJS Boerderij eieren
GIJS
€1,61
€0,40/stuk
Plus
−25% Croma Smeltjus
Croma
€1,64
€6,56/kg
AHPlusDirkJumbo
−26% HiPRO Protein drink aardbei framboos
HiPRO
€1,69
€5,63/l
PlusDirkAHJumbo
−26% HiPRO Protein drink mango
HiPRO
€1,69
€5,63/l
AHDirkPlusJumbo
−13% HiPRO Protein kwark banaan
HiPRO
€1,69
€8,45/kg
DirkPlusAHJumbo
−13% HiPRO Protein kwark bosvruchten
HiPRO
€1,69
€8,45/kg
AHDirkPlusJumbo
−25% Bertolli Ongezouten
Bertolli
€1,72
€6,88/kg
PoieszAHDirk
−25% Blue Band Heerlijk romig ongezouten
Blue Band
€1,79
€7,16/kg
AHPlusDirkJumbo
−33% Almhof Volle kwark aardbei
Almhof
€1,99
€3,98/kg
JumboDirkAHPlus
−33% Almhof Volle kwark citroen
Almhof
€1,99
€3,98/kg
AHPlusDirkJumbo
−33% Almhof Volle kwark spaanse sinaasappel
Almhof
€1,99
€3,98/kg
AHPlusJumboPoiesz
−33% Almhof Volle kwark vanille
Almhof
€1,99
€3,98/kg
PlusDirkJumboAH
−43% Becel Original 500 ml
Becel
€1,99
€3,98/l
AHSparJumboPlus
−50% Becel Vlees & jus vloeibaar
Becel
€1,99
€4,42/l
AHPlusJumbo
−25% GIJS Boerderij eieren (6 st)
GIJS
€1,99
€0,33/stuk
Plus
−25% Blue Band Heerlijk romig ongezouten
Blue Band
€2,06
€9,58/kg
JumboAHDirk
−25% AH Roomboter picolientje
AH
€2,07
€0,52/stuk
AH
−3% AH Opschuimmelk 2-pack
AH
€2,11
€1,06/stuk
AH
−5% AH Biologisch Kokosmelk light 6% vet 2-pack
AH Biologisch
€2,26
€1,13/stuk
AH
−25% Bona 100% Plantaardig
Bona
€2,32
€4,64/kg
AH
−5% Melkunie Havermoutpap 2-pack
Melkunie
€2,45
€1,22/stuk
AH
−3% AH Biologisch Sour cream 2-pack
AH Biologisch
€2,50
€1,25/stuk
AH
−25% Blue Band Vloeibaar voordeelpak
Blue Band
€2,62
€3,74/l
SparPlusAHJumbo
−5% Activia Kefir drink naturel 2-pack
Activia
€2,64
€1,32/stuk
AH
−5% Melkunie Citroensmaak vla 2-pack
Melkunie
€2,64
€1,32/stuk
AH
−5% Melkunie Hopjes vla 2-pack
Melkunie
€2,64
€1,32/stuk
AH
−5% Friesche Vlag Goudband 3-pack
Friesche Vlag
€2,71
€0,90/stuk
AH
−10% Campina Langlekker Volle Melk 1,5 L
Campina
€2,79
€1,86/l
AHPlusJumbo
−5% Friesche Vlag Goudband 3-pack140ml
Friesche Vlag
€2,82
€20,14/l
AH
−5% Activia Kefir bosbessmaak 2-pack
Activia
€2,83
€1,42/stuk
AH
−5% Activia Kefir mangosmaak 2-pack
Activia
€2,83
€1,42/stuk
AH
−5% Campina Karnemelk 2-pack
Campina
€2,83
€1,42/stuk
AH
−5% Melkunie Gortepap 2-pack
Melkunie
€2,83
€1,42/stuk
AH