Zuivel, eieren & boter

Melk, yoghurt, boter en eieren koop je elke week — een klein prijsverschil telt hier snel op. Bekijk de actuele zuivelprijzen per supermarkt. Vandaag 3148 producten met een actuele prijs, dagelijks ververst.

−5% Melkunie Griesmeelpap 2-pack
Melkunie
€2,83
€1,42/stuk
AH
−5% Melkunie Rijstepap 2-pack
Melkunie
€2,83
€1,42/stuk
AH
−5% Milka Chocolademelk 2-pack
Milka
€2,83
€1,42/stuk
AH
−5% Milka Chocolademelk karamel 2-pack
Milka
€2,83
€1,42/stuk
AH
−4% AH Biologisch Creme fraiche 2-pack
AH Biologisch
€2,86
€1,43/stuk
AH
−25% Croma Bakken en Braden 450 ml
Croma
€2,92
€6,49/l
JumboSparPlusDirkAH
−12% Arla Biologisch karnemelk 2-pack
Arla
€2,99
€1,50/stuk
AH
−25% Bertolli Vloeibaar
Bertolli
€2,99
€5,98/l
DirkJumboAH
−9% Eieren M/L - 12 stuks
€3,00
€0,25/stuk
Poiesz
−4% AH Opschuimmelk 3-pack
AH
€3,14
€1,05/stuk
AH
−10% AH Biologisch Kokosmelk light 6% vet 3-pack
AH Biologisch
€3,21
€1,07/stuk
AH
−5% Activia Kefir naturel 2-pack
Activia
€3,21
€1,60/stuk
AH
−5% Activia Mix & go granen 2-pack
Activia
€3,21
€1,60/stuk
AH
−25% GIJS Boerderij eieren (10 st)
GIJS
€3,22
€0,32/stuk
Plus
−10% XXL Nutrition Fitquark peach passion 2-pack
XXL Nutrition
€3,22
€1,61/stuk
AH
−10% XXL Nutrition Fitquark strawberry 2-pack
XXL Nutrition
€3,22
€1,61/stuk
AH
−4% AH Slagroom 2-pack
AH
€3,24
€1,62/stuk
AH
−3% AH Roomboter gezouten 2-pck
AH
€3,28
€1,64/stuk
AH
−25% Croma Mild met olijfolie
Croma
€3,29
€7,31/l
JumboAH
−25% Fairtrade Original Cacaopoeder
Fairtrade Original
€3,37
€26,96/kg
PlusAHJumbo
−5% Milka Chocoladereep Daim 2-pack
Milka
€3,40
€1,70/stuk
AH
−5% Milka Chocoladereep karamel 2-pack
Milka
€3,40
€1,70/stuk
AH
−12% HiPRO Pudding pistache 2-pack
HiPRO
€3,49
€1,74/stuk
AH
−5% Milka Chocoladereep Oreo 2-pack
Milka
€3,51
€1,76/stuk
AH