Zoeken
Aanbiedingen
Categorieën
Groente & fruit
Vlees, vis & vega
Vleeswaren & kaas
Zuivel, eieren & boter
Brood & gebak
Ontbijt & broodbeleg
Frisdrank, sappen & water
Koffie & thee
Bier, wijn & sterke drank
Pasta, rijst & wereldkeuken
Soepen, sauzen & kruiden
Conserven & smaakmakers
Snoep, koek & chocolade
Chips, snacks & noten
Diepvries
Maaltijden & gemak
Huishouden & schoonmaak
Drogisterij & verzorging
Baby & kind
Huisdier
Non-food & overig
Prijswijzigingen
Volglijst
Mijn lijstjes
Bon scannen
Nieuwe bon uploaden
Mijn bonnen
Inloggen
Registreren
Home
Ajax
Ajax
☰ Filteren & sorteren
Sorteren / filteren
Aanbevolen
Prijs: laag → hoog
Prijs: hoog → laag
Prijs per liter
Prijs per kilo
Prijs per stuk
Meeste korting
Bij meerdere supermarkten
Alleen huismerken
Alleen A-merken
Alle verpakkingen
Alleen losse producten
Alleen multipacks
Fles
Elk aantal
1 (los)
2 stuks
4 stuks
6 stuks
Elke inhoud
750 ml per stuk
1 liter per stuk
2 liter per stuk
Alle merken
Ajax (80)
Toepassen
−25%
Ajax Allesreiniger eucalyptus
650ml
Ajax
€1,39
€2,14/l
Dirk
TP
KV
−29%
Ajax Allesreiniger rode bloemen
650ml
Ajax
€1,49
€2,29/l
Dirk
TP
−43%
Ajax Relaxing allesreiniger
750ml
Ajax
€1,99
€2,65/l
AH
KV
−30%
Ajax Allesreiniger Eucalyptus 1000 ML
1000ml
Ajax
€2,35
€2,35/l
AH
Plus
Poiesz
TP
Jumbo
KV
−20%
Ajax Allesreiniger Eucalyptus 2-pack
Ajax
€4,72
€2,36/stuk
AH
−20%
Ajax Rode bloemen allesreiniger 2-pack
Ajax
€5,26
€2,63/stuk
AH
−10%
Ajax Allesreiniger fris 2-pack
Ajax
€5,31
€2,66/stuk
AH
−10%
Ajax Lentebloem allesreiniger 2-pack
Ajax
€5,31
€2,66/stuk
AH
−20%
Ajax Relaxing allesreiniger 2-pack
Ajax
€5,58
€2,79/stuk
AH
−20%
Ajax Shower power spray 2-pack
Ajax
€5,58
€2,79/stuk
AH
−10%
Ajax Uplifting allesreiniger 2pack
Ajax
€6,28
€3,14/stuk
AH
−30%
Ajax Rode bloemen allesreiniger 4-pack
Ajax
€9,21
€2,30/stuk
AH
−20%
Ajax Allesreiniger fris 4-pack
Ajax
€9,44
€2,36/stuk
AH
−20%
Ajax Lentebloem allesreiniger 4-pack
Ajax
€9,44
€2,36/stuk
AH
−30%
Ajax Relaxing allesreiniger 4-pack
Ajax
€9,77
€2,44/stuk
AH
−30%
Ajax Shower power spray 4-pack
Ajax
€9,77
€2,44/stuk
AH
−40%
Ajax Eucalyptus allesreiniger 6-pack
Ajax
€10,62
€1,77/stuk
AH
−20%
Ajax Uplifting allesreiniger 4pack
Ajax
€11,17
€2,79/stuk
AH
−40%
Ajax Rode bloemen allesreiniger 6-pack
Ajax
€11,84
€1,97/stuk
AH
−30%
Ajax Allesreiniger fris 6-pack
Ajax
€12,39
€2,06/stuk
AH
−30%
Ajax Lentebloem allesreiniger 6-pack
Ajax
€12,39
€2,06/stuk
AH
−40%
Ajax Relaxing allesreiniger 6-pack
Ajax
€12,56
€2,09/stuk
AH
−40%
Ajax Shower power spray 6-pack
Ajax
€12,56
€2,09/stuk
AH
−30%
Ajax Uplifting allesreiniger 6pack
Ajax
€14,66
€2,44/stuk
AH
Ajax Allesreiniger Classic 1000 ML
1000 ml
Ajax
€2,35
€2,35/l
Jumbo
Ajax Allesreiniger Limoen 1000 ML
1000 ml
Ajax
€2,35
€2,35/l
Plus
Ajax Allesreiniger fris
1000 Milliliter
Ajax
€2,35
€2,35/l
Plus
Poiesz
Ajax Allesreiniger eucalyptus
2 liter
Ajax
€2,49
€1,24/l
Dirk
Ajax Allesreiniger fris
2 liter
Ajax
€2,49
€1,24/l
Dirk
Ajax Allesreiniger limoen
2 liter
Ajax
€2,49
€1,24/l
Dirk
Ajax Fête des fleurs allesreininger
1000 Milliliter
Ajax
€2,69
€2,69/l
Plus
AH
Poiesz
Ajax Lentebloem allesreiniger
1 l
Ajax
€2,69
€2,69/l
AH
Jumbo
Ajax Allesreiniger fris
1250 ml
Ajax
€2,95
€2,36/l
AH
Plus
Ajax Eucalyptus allesreiniger
1250 ml
Ajax
€2,95
€2,36/l
AH
Plus
Ajax Limoen allesreiniger
1250 ml
Ajax
€2,95
€2,36/l
AH
Plus
Ajax Allesreiniger Fet De Fleur Peach 1000 ML
1000 ml
Ajax
€2,99
€2,99/l
Jumbo
Plus
Ajax Allesreiniger lentebloem Fles 1250 ml
1250 ml
Ajax
€3,29
€2,63/l
Plus
Ajax Allesreiniger rode bloemen Fles 1250 ml
1250 ml
Ajax
€3,29
€2,63/l
Plus
Ajax Blauwe jasmijn allesreiniger
1 l
Ajax
€3,29
€3,29/l
AH
Jumbo
Ajax Rode bloemen allesreiniger
1000 ml
Ajax
€3,29
€3,29/l
AH
Plus
Jumbo
Ajax Shower power spray
750 Milliliter
Ajax
€3,35
€4,47/l
AH
Plus
Dirk
Poiesz
Jumbo
Ajax Eucalyptus spray
0,75 l
Ajax
€3,49
€4,65/l
AH
Ajax Uplifting allesreiniger
0,75 l
Ajax
€3,49
€4,65/l
AH
Ajax Plant based schoonmaakdoekjes
Ajax
€3,99
€0,04/stuk
AH
Ajax Comforting by Fête des Fleurs Allesreiniger
750ml
Ajax
Ajax Eucalyptus Allesreiniger
5L
Ajax
Toevoegen aan lijstje
Aantal
Kies een lijstje
Laden...
Of maak een nieuw lijstje aan
Aanmaken & toevoegen