Honig

−60% Honig Basis voor groentesoep
Honig
€0,74
€14,80/kg
SparPlusDirkPoieszAH
−60% Honig Basis voor kippensoep
Honig
€0,74
€13,96/kg
SparPlusDirkJumboAHPoiesz
−60% Honig Basis voor tomatensoep
Honig
€0,74
€8,51/kg
AHPlusSparDirkPoieszJumbo
−60% Honig Basis voor juliennesoep
Honig
€0,84
€21,00/kg
SparPlusDirkAHPoieszJumbo
−60% Honig Basis voor tomaten-groentesoep
Honig
€0,84
€10,63/kg
SparPlusJumboAHPoiesz
−60% Honig Maaltijdmix voor Chinese Tomatensoep 112 g
Honig
€0,84
€7,50/kg
PlusDirkPoieszAHJumbo
−37% Honig Mix voor groentesaus tuinkruiden
Honig
€1,00
€6,67/kg
DirkPoieszPlus
Honig Macaroni vlugkokend
Honig
€0,95
€3,80/kg
PlusDirkAHJumbo
Honig Krul vermicelli middel Doos 250 g
Honig
€1,35
€5,40/kg
PlusDirkAHJumbo
Honig Kruidenbuiltje Vleesbouillion 13 g
Honig
€1,39
€106,92/kg
PlusJumbo
Honig Kruidenbuiltje voor vleesbouillon
Honig
€1,39
€0,28/stuk
AH
Honig Groentesaus tuinkruiden
Honig
€1,49
€9,93/kg
AHJumbo
Honig Kruidenbuiltje Kippenbouillon 13 g
Honig
€1,49
€114,62/kg
PlusJumbo
Honig Krulvermicelli Original
Honig
€1,59
€6,36/kg
Poiesz
Honig Mie nestjes fijn
Honig
€1,59
€3,18/kg
AHSparDirkPlusJumbo
Honig Vermicelli Middel
Honig
€1,69
€6,76/kg
Spar
Honig groente saus basis
Honig
€1,69
€11,27/kg
Spar
Honig Mie nestjes original
Honig
€1,75
€3,50/kg
AHPlusJumbo
Honig Honig lasagne verdi
Honig
€1,78
€7,12/kg
SparPlusDirkJumbo
Honig Spaghetti original
Honig
€1,78
€3,24/kg
SparPlusDirkAHJumbo
Honig Basis voor lasagnesaus
Honig
€1,79
€14,32/kg
DirkPlusPoieszAHJumbo
Honig Basis voor nasi speciaal
Honig
€1,79
€47,11/kg
JumboSparDirkAH
Honig Maaltijdmix voor Bami Speciaal 37 g
Honig
€1,79
€48,38/kg
AHDirkJumboSpar
Honig Roerbakmie
Honig
€1,79
€5,97/kg
AHSparDirkJumbo
Honig Honig lasagne original
Honig
€1,85
€7,40/kg
PlusAHJumbo
Honig Basis voor Franse champignonsoep
Honig
€1,87
€17,48/kg
JumboPlusSparDirkAH
Honig Basis voor Limburgse aspergesoep
Honig
€1,87
€17,64/kg
PlusDirkSparJumboAH
Honig Basis voor boerenomelet
Honig
€1,87
€49,21/kg
AHDirkPoieszJumbo
Honig Basis voor chili con carne
Honig
€1,87
€44,52/kg
AHSparDirkJumbo
Honig Basis voor deense rundvleessoep
Honig
€1,87
€25,27/kg
DirkPlusJumboAH
Honig Basis voor hachee
Honig
€1,87
€29,68/kg
DirkAHJumbo
Honig Basis voor italiaanse kruidensaus
Honig
€1,87
€27,50/kg
AHJumboDirkSpar
Honig Basis voor macaroni en spaghetti
Honig
€1,87
€45,61/kg
AHSparDirkJumboPoiesz
Honig Basis voor macaroni stroganoff
Honig
€1,87
€27,10/kg
AHSparDirkJumbo
Honig Basis voor roerbakmie
Honig
€1,87
€45,61/kg
AHDirkJumbo
Honig Basis voor spaghettisaus bolognese
Honig
€1,87
€45,61/kg
AHSparDirkJumbo
Honig Basis voor tagliatelle roomsaus
Honig
€1,87
€30,16/kg
AHSparDirkJumbo
Honig Basis voor vermicellisoep
Honig
€1,87
€19,48/kg
AHPlusDirkJumbo
Honig Tomaten-groentesoep
Honig
€1,87
€23,67/kg
Dirk
Honig Basis voor Kip Tandoori 48g
Honig
€1,89
€39,38/kg
DirkJumbo
Honig Macaroni normaal
Honig
€1,89
€2,70/kg
AH