Zoeken
Aanbiedingen
Categorieën
Groente & fruit
Vlees, vis & vega
Vleeswaren & kaas
Zuivel, eieren & boter
Brood & gebak
Ontbijt & broodbeleg
Frisdrank, sappen & water
Koffie & thee
Bier, wijn & sterke drank
Pasta, rijst & wereldkeuken
Soepen, sauzen & kruiden
Conserven & smaakmakers
Snoep, koek & chocolade
Chips, snacks & noten
Diepvries
Maaltijden & gemak
Huishouden & schoonmaak
Drogisterij & verzorging
Baby & kind
Huisdier
Non-food & overig
Prijswijzigingen
Volglijst
Mijn lijstjes
Bon scannen
Nieuwe bon uploaden
Mijn bonnen
Inloggen
Registreren
Home
Honig
Honig
☰ Filteren & sorteren
Sorteren / filteren
Aanbevolen
Prijs: laag → hoog
Prijs: hoog → laag
Prijs per liter
Prijs per kilo
Prijs per stuk
Meeste korting
Bij meerdere supermarkten
Alleen huismerken
Alleen A-merken
Alle verpakkingen
Alleen losse producten
Alleen multipacks
Elk aantal
1 (los)
2 stuks
3 stuks
6 stuks
Alle merken
Honig (363)
Toepassen
Honig Macaroni origineel 700g
700 g
Honig
€1,89
€2,70/kg
Plus
Jumbo
Honig Macaroni vezelrijk
550 g
Honig
€1,89
€3,44/kg
Plus
Dirk
AH
Jumbo
Honig Macaroni vlugkokend
700 g
Honig
€1,89
€2,70/kg
Plus
Dirk
AH
Jumbo
Honig Mix aardappel, boontjes, gehaktballetjes
36 g
Honig
€1,89
€52,50/kg
AH
Plus
Dirk
Jumbo
Honig Mix aardappel, courgette & kip
36 g
Honig
€1,89
€52,50/kg
AH
Dirk
Jumbo
Honig Roerbakmie original
300 g
Honig
€1,89
€6,30/kg
Plus
Honig Spaghettini
550 g
Honig
€1,89
€3,44/kg
Jumbo
Plus
AH
Honig Basis voor kip kerrie
59 g
Honig
€1,93
€32,71/kg
AH
Dirk
Jumbo
Honig Basis voor Indiase Kerriesoep 108 g
108 g
Honig
€1,95
€18,06/kg
Dirk
Plus
Jumbo
Spar
Honig Lente-ui soep
102 g
Honig
€1,95
€19,12/kg
Dirk
Honig Macaroni volkoren
550 g
Honig
€1,95
€3,55/kg
Spar
Plus
Jumbo
AH
Honig Bakplaat Mix Aardappel, Courgette & Ki Doos 36 g
36 g
Honig
€1,99
€55,28/kg
Plus
Honig Basis voor Engelse ossenstaartsoep
88 g
Honig
€1,99
€22,61/kg
Spar
Plus
AH
Jumbo
Honig Basis voor bami goreng
67 Gram
Honig
€1,99
€29,70/kg
AH
Jumbo
Poiesz
Honig Basis voor bloemkool ovenschotel
36 g
Honig
€1,99
€55,28/kg
Plus
Jumbo
Honig Basis voor bouillonsoep
47 g
Honig
€1,99
€42,34/kg
AH
Jumbo
Plus
Honig Basis voor chinese groentesoep
57 g
Honig
€1,99
€34,91/kg
Plus
Jumbo
AH
Honig Basis voor chinese kippensoep
56 g
Honig
€1,99
€35,54/kg
Plus
AH
Jumbo
Honig Basis voor franse uiensoep
64 g
Honig
€1,99
€31,09/kg
Plus
AH
Jumbo
Honig Basis voor goulash
78 g
Honig
€1,99
€25,51/kg
Jumbo
AH
Honig Basis voor indiase tandoori
48 g
Honig
€1,99
€41,46/kg
AH
Honig Basis voor italiaanse tomatensoep
101 g
Honig
€1,99
€19,70/kg
AH
Jumbo
Plus
Honig Basis voor kapucijners
45 Gram
Honig
€1,99
€44,22/kg
AH
Poiesz
Jumbo
Honig Basis voor koninginnensoep
98 g
Honig
€1,99
€20,31/kg
Spar
Plus
Jumbo
AH
Honig Basis voor lasagnesaus tradizionale
125 g
Honig
€1,99
€15,92/kg
AH
Plus
Jumbo
Honig Basis voor prei ovenschotel
37 g
Honig
€1,99
€53,78/kg
Plus
Jumbo
Honig Basis voor romige lente-uisoep
102 g
Honig
€1,99
€19,51/kg
AH
Jumbo
Plus
Honig Basis voor sperziebonen ovenschotel
36 g
Honig
€1,99
€55,28/kg
Jumbo
Honig Basis voor tomaten-cremesoep
112 g
Honig
€1,99
€17,77/kg
Spar
Plus
AH
Jumbo
Honig Basis voor witlof ovenschotel
36 g
Honig
€1,99
€55,28/kg
Jumbo
Honig Lasagne Half Volkoren 250 g
250 g
Honig
€1,99
€7,96/kg
Jumbo
Honig Maaltijdmix voor Boeren Groentesoep 41 g
41 g
Honig
€1,99
€48,54/kg
Spar
Plus
Jumbo
Honig Maaltijdsoep basis voor erwtensoep
137 g
Honig
€1,99
€14,53/kg
Plus
Jumbo
AH
Honig Mix aardappel, broccoli & rundervink
36 g
Honig
€1,99
€55,28/kg
Plus
AH
Jumbo
Honig Mix voor Italiaanse kruidensaus Doos 68 g
68 g
Honig
€1,99
€29,26/kg
Plus
Honig Mix voor bami goreng
67 g
Honig
€1,99
€29,70/kg
Plus
Honig Mix voor bami speciaal
37 g
Honig
€1,99
€53,78/kg
Plus
Honig Mix voor boerenomelet
38 g
Honig
€1,99
€52,37/kg
Plus
Honig Mix voor chili con carne
42 g
Honig
€1,99
€47,38/kg
Plus
Honig Mix voor goulash
78 g
Honig
€1,99
€25,51/kg
Plus
Honig Mix voor hachee
63 g
Honig
€1,99
€31,59/kg
Plus
Honig Mix voor kapucijners
45 g
Honig
€1,99
€44,22/kg
Plus
Honig Mix voor kip kerrie
59 g
Honig
€1,99
€33,73/kg
Plus
Spar
Honig Mix voor macaroni en spaghetti Doos 41 g
41 g
Honig
€1,99
€48,54/kg
Plus
Honig Mix voor macaronisaus stroganoff
69 g
Honig
€1,99
€28,84/kg
Plus
Honig Mix voor nasi speciaal
39 g
Honig
€1,99
€51,03/kg
Plus
Honig Mix voor roerbakmie
41 g
Honig
€1,99
€48,54/kg
Plus
Honig Mix voor spaghettisaus bolognese
41 g
Honig
€1,99
€48,54/kg
Plus
Meer producten laden
← Vorige pagina
·
Volgende pagina (3 van 4) →
Toevoegen aan lijstje
Aantal
Kies een lijstje
Laden...
Of maak een nieuw lijstje aan
Aanmaken & toevoegen