Zoeken
Aanbiedingen
Categorieën
Groente & fruit
Vlees, vis & vega
Vleeswaren & kaas
Zuivel, eieren & boter
Brood & gebak
Ontbijt & broodbeleg
Frisdrank, sappen & water
Koffie & thee
Bier, wijn & sterke drank
Pasta, rijst & wereldkeuken
Soepen, sauzen & kruiden
Conserven & smaakmakers
Snoep, koek & chocolade
Chips, snacks & noten
Diepvries
Maaltijden & gemak
Huishouden & schoonmaak
Drogisterij & verzorging
Baby & kind
Huisdier
Non-food & overig
Prijswijzigingen
Volglijst
Mijn lijstjes
Bon scannen
Nieuwe bon uploaden
Mijn bonnen
Inloggen
Registreren
Home
Honig
Honig
☰ Filteren & sorteren
Sorteren / filteren
Aanbevolen
Prijs: laag → hoog
Prijs: hoog → laag
Prijs per liter
Prijs per kilo
Prijs per stuk
Meeste korting
Bij meerdere supermarkten
Alleen huismerken
Alleen A-merken
Alle verpakkingen
Alleen losse producten
Alleen multipacks
Elk aantal
1 (los)
2 stuks
3 stuks
6 stuks
Alle merken
Honig (363)
Toepassen
Honig Mix voor tagliatelle roomsaus
62 g
Honig
€1,99
€32,10/kg
Plus
Honig Spaghetti vlugkokend
500 g
Honig
€1,99
€3,98/kg
AH
Plus
Jumbo
Honig Macaroni Original 1kg
700 g
Honig
€2,15
€3,07/kg
Spar
Honig Spaghetti volkoren
550 g
Honig
€2,15
€3,91/kg
Spar
Honig basismix deense rundvlees
74 g
Honig
€2,25
€30,41/kg
Spar
Honig lasagne verdi (125 g)
125 g
Honig
€2,25
€18,00/kg
Spar
Honig soep Chinese tomaten
112 g
Honig
€2,25
€20,09/kg
Spar
Honig Dierenpasta 550 g
550 g
Honig
€2,49
€4,53/kg
Plus
AH
Jumbo
Honig Macaroni
1 kg
Honig
€2,55
€2,55/kg
Dirk
Honig Macaroni Original 1kg
1 kg
Honig
€2,55
€2,55/kg
Jumbo
Honig Figuurvermicelli cijfers & letters
275 g
Honig
€2,65
€9,64/kg
Spar
Plus
AH
Jumbo
Honig Maaltijdmix voor Nasi Speciaal Dubbelpak 2 x 39 g
2 x 39 g
Honig
€2,99
€38,33/kg
Jumbo
Honig Basis macaroni & spaghetti voordeel
82 g
Honig
€3,45
€42,07/kg
AH
Dirk
Honig Basis spaghettisaus bolognese voordeel
82 g
Honig
€3,59
€43,78/kg
AH
Honig Maaltijdmix voor Macaroni en Spaghetti Dubbelpak 2 x 41 g
2 x 41 g
Honig
€3,59
€43,78/kg
Jumbo
Honig Maaltijdmix voor Spaghettisaus Bolognese Dubbelpak 2 x 41 g
2 x 41 g
Honig
€3,59
€43,78/kg
Jumbo
Honig Maaltijdpakket Oosterse Wraps 357g
357 g
Honig
€4,29
€12,02/kg
AH
Plus
Dirk
Jumbo
Honig Mexicaanse Wraps 265g
265 g
Honig
€4,29
€16,19/kg
Jumbo
Plus
Dirk
AH
Honig Maaltijdpakket Italiaanse Lasagne 314g
314 g
Honig
€4,49
€14,30/kg
Jumbo
Honig Maaltijdpakket Italiaanse Ovenpasta 441g
441 g
Honig
€4,49
€10,18/kg
Jumbo
Honig Maaltijdpakket mexicaanse ovenschotel
401 g
Honig
€4,49
€11,20/kg
Jumbo
Honig Maaltijdpakket oosterse kip
437 g
Honig
€4,49
€10,27/kg
Jumbo
Honig Basis spaghettisaus bolognese 3-pack
Honig
Honig Basis voor bami speciaal 3-pack
Honig
Honig Basis voor bami speciaal 6-pack
Honig
Honig Basis voor bouillonsoep 3-pack
Honig
Honig Basis voor bouillonsoep 6-pack
Honig
Honig Basis voor chili con carne 3-pack
Honig
Honig Basis voor chili con carne 6-pack
Honig
Honig Basis voor groentesoep 6-pack
Honig
Honig Basis voor italiaanse kruidensaus 3-pack
Honig
Honig Basis voor italiaanse kruidensaus 6-pack
Honig
Honig Basis voor kip kerrie 3-pack
Honig
Honig Basis voor kip kerrie 6-pack
Honig
Honig Basis voor kippensoep 6-pack
Honig
Honig Basis voor lasagnesaus 6-pack
Honig
Honig Basis voor lasagnesaus tradiz 3-pack
Honig
Honig Basis voor lasagnesaus tradiz 6-pack
Honig
Honig Basis voor macaroni en spaghetti 6-pack
Honig
Honig Basis voor nasi speciaal 6-pack
Honig
Honig Basis voor romige lente-uisoep 3-pack
Honig
Honig Basis voor romige lente-uisoep 6-pack
Honig
Honig Basis voor spaghettisaus bolognese 3pack
Honig
Honig Basis voor spaghettisaus bolognese 6pack
Honig
Honig Basis voor tagliatelle roomsaus 3-pack
Honig
Honig Basis voor tagliatelle roomsaus 6-pack
Honig
Honig Basis voor tomaten-cremesoep 3-pack
Honig
Honig Basis voor tomaten-cremesoep 6-pack
Honig
Meer producten laden
← Vorige pagina
·
Volgende pagina (4 van 4) →
Toevoegen aan lijstje
Aantal
Kies een lijstje
Laden...
Of maak een nieuw lijstje aan
Aanmaken & toevoegen