Zoeken
Aanbiedingen
Categorieën
Groente & fruit
Vlees, vis & vega
Vleeswaren & kaas
Zuivel, eieren & boter
Brood & gebak
Ontbijt & broodbeleg
Frisdrank, sappen & water
Koffie & thee
Bier, wijn & sterke drank
Pasta, rijst & wereldkeuken
Soepen, sauzen & kruiden
Conserven & smaakmakers
Snoep, koek & chocolade
Chips, snacks & noten
Diepvries
Maaltijden & gemak
Huishouden & schoonmaak
Drogisterij & verzorging
Baby & kind
Huisdier
Non-food & overig
Prijswijzigingen
Volglijst
Mijn lijstjes
Bon scannen
Nieuwe bon uploaden
Mijn bonnen
Inloggen
Registreren
Home
Klene
Klene
☰ Filteren & sorteren
Sorteren / filteren
Aanbevolen
Prijs: laag → hoog
Prijs: hoog → laag
Prijs per liter
Prijs per kilo
Prijs per stuk
Meeste korting
Bij meerdere supermarkten
Alleen huismerken
Alleen A-merken
Alle verpakkingen
Alleen losse producten
Alleen multipacks
Elk aantal
1 (los)
2 stuks
3 stuks
Alle merken
Klene (180)
Toepassen
−23%
Klene Suikervrij muntdrop
100 g
Klene
€1,99
€19,90/kg
AH
Spar
Plus
Jumbo
−26%
Klene Crypto Munten 210 g
210 Gram
Klene
€1,99
€9,48/kg
AH
Plus
Dirk
Spar
Jumbo
Poiesz
−23%
Klene Dropgums Suikervrij 110g
110 g
Klene
€1,99
€18,09/kg
AH
Spar
Plus
Jumbo
−26%
Klene Engelse drop
270 Gram
Klene
€1,99
€7,37/kg
Spar
Dirk
Poiesz
AH
Plus
Jumbo
−26%
Klene Geluksmunten drop & fruit
210 Gram
Klene
€1,99
€9,48/kg
AH
Poiesz
Jumbo
−26%
Klene Grofgeld
210 Gram
Klene
€1,99
€9,48/kg
AH
Plus
Poiesz
Jumbo
−33%
Klene Laurier ontdekkingsreizen
170 g
Klene
€1,99
€11,71/kg
AH
Spar
Dirk
Jumbo
−23%
Klene Lauriertjes
110 g
Klene
€1,99
€18,09/kg
AH
−33%
Klene Mix zoute & salmiak drop
270 g
Klene
€1,99
€7,37/kg
AH
Jumbo
−26%
Klene Muntdrop mild zoet
210 Gram
Klene
€1,99
€9,48/kg
AH
Spar
Poiesz
−26%
Klene Pinpassen zacht zoet
210 g
Klene
€1,99
€9,48/kg
AH
Spar
Jumbo
−33%
Klene Puur anijs
180 g
Klene
€1,99
€11,06/kg
AH
Jumbo
−33%
Klene Puur gember
180 g
Klene
€1,99
€11,06/kg
AH
Jumbo
−26%
Klene Puur honing
180 g
Klene
€1,99
€11,06/kg
Spar
AH
Plus
Jumbo
−31%
Klene Puur zoethout
180 g
Klene
€1,99
€11,06/kg
Plus
AH
Jumbo
−31%
Klene Puur zout
180 g
Klene
€1,99
€11,06/kg
AH
Plus
Jumbo
−26%
Klene Salmiak riksen zacht zout
210 g
Klene
€1,99
€9,48/kg
AH
Jumbo
−26%
Klene Steekpenningen zoethout
210 Gram
Klene
€1,99
€9,48/kg
Plus
Poiesz
AH
Jumbo
−13%
Klene Suikervrij ademin
110 Gram
Klene
€1,99
€18,09/kg
AH
Spar
Poiesz
Plus
Jumbo
−23%
Klene Suikervrij dubbelzoute dobbelstenen
110 g
Klene
€1,99
€18,09/kg
Jumbo
AH
Plus
−23%
Klene Suikervrij fruitmunten
110 g
Klene
€1,99
€18,09/kg
Jumbo
AH
−23%
Klene Suikervrij groentjes
90 g
Klene
€1,99
€22,11/kg
AH
Plus
Jumbo
−13%
Klene Suikervrij honingbijtjes
110 Gram
Klene
€1,99
€18,09/kg
AH
Poiesz
Plus
Jumbo
−23%
Klene Suikervrij zoete zonnetjes
110 g
Klene
€1,99
€18,09/kg
Jumbo
Plus
AH
−17%
Klene Suikervrij zoethouten hartjes
110 Gram
Klene
€1,99
€18,09/kg
Spar
AH
Poiesz
Plus
Jumbo
−23%
Klene Suikervrij zout & salmiak dropliefde
90 g
Klene
€1,99
€22,11/kg
AH
Plus
Jumbo
−13%
Klene Suikervrij zoute ovaaltjes
110 Gram
Klene
€1,99
€18,09/kg
Spar
Jumbo
Poiesz
AH
Plus
−26%
Klene Zakgeld zoet & zout
210 g
Klene
€1,99
€9,48/kg
AH
Jumbo
−26%
Klene Zakkenrollers zout & salmiak
210 g
Klene
€1,99
€9,48/kg
Jumbo
AH
Spar
−33%
Klene Zeezout waterwerken
170 g
Klene
€1,99
€11,71/kg
AH
Jumbo
Dirk
Spar
−10%
Klene Suikervrij ademin 2-pack
Klene
€4,12
€2,06/stuk
AH
−10%
Klene Suikervrij honingbijtjes 2-pack
Klene
€4,12
€2,06/stuk
AH
−10%
Klene Suikervrij zoute ovaaltjes 2-pack
Klene
€4,12
€2,06/stuk
AH
−10%
Klene Suikervrij zoethouten hartjes 2-pack
Klene
€4,30
€2,15/stuk
AH
−10%
Klene Suikervrij dropgums 2-pack
Klene
€4,66
€2,33/stuk
AH
−10%
Klene Suikervrij dz dobbelstenen 2-pack
Klene
€4,66
€2,33/stuk
AH
−10%
Klene Suikervrij groentjes 2-pack
Klene
€4,66
€2,33/stuk
AH
−10%
Klene Suikervrij muntdrop 2-pack
Klene
€4,66
€2,33/stuk
AH
−10%
Klene Suikervrij zoete zonnetjes 2-pack
Klene
€4,66
€2,33/stuk
AH
−10%
Klene Suikervrij zout&salmiak droplief 2-pack
Klene
€4,66
€2,33/stuk
AH
−15%
Klene Suikervrij ademin 3-pack
Klene
€5,84
€1,95/stuk
AH
−15%
Klene Suikervrij honingbijtjes 3-pack
Klene
€5,84
€1,95/stuk
AH
−15%
Klene Suikervrij zoute ovaaltjes 3-pack
Klene
€5,84
€1,95/stuk
AH
−15%
Klene Suikervrij zoethouten hartjes 3-pack
Klene
€6,09
€2,03/stuk
AH
−15%
Klene Suikervrij dropgums 3-pack
Klene
€6,60
€2,20/stuk
AH
−15%
Klene Suikervrij dz dobbelstenen 3-pack
Klene
€6,60
€2,20/stuk
AH
−15%
Klene Suikervrij groentjes 3-pack
Klene
€6,60
€2,20/stuk
AH
−15%
Klene Suikervrij muntdrop 3-pack
Klene
€6,60
€2,20/stuk
AH
Meer producten laden
Volgende pagina (2 van 2) →
Toevoegen aan lijstje
Aantal
Kies een lijstje
Laden...
Of maak een nieuw lijstje aan
Aanmaken & toevoegen