Zoeken
Aanbiedingen
Categorieën
Groente & fruit
Vlees, vis & vega
Vleeswaren & kaas
Zuivel, eieren & boter
Brood & gebak
Ontbijt & broodbeleg
Frisdrank, sappen & water
Koffie & thee
Bier, wijn & sterke drank
Pasta, rijst & wereldkeuken
Soepen, sauzen & kruiden
Conserven & smaakmakers
Snoep, koek & chocolade
Chips, snacks & noten
Diepvries
Maaltijden & gemak
Huishouden & schoonmaak
Drogisterij & verzorging
Baby & kind
Huisdier
Non-food & overig
Prijswijzigingen
Volglijst
Mijn lijstjes
Bon scannen
Nieuwe bon uploaden
Mijn bonnen
Inloggen
Registreren
Home
Klene
Klene
☰ Filteren & sorteren
Sorteren / filteren
Aanbevolen
Prijs: laag → hoog
Prijs: hoog → laag
Prijs per liter
Prijs per kilo
Prijs per stuk
Meeste korting
Bij meerdere supermarkten
Alleen huismerken
Alleen A-merken
Alle verpakkingen
Alleen losse producten
Alleen multipacks
Elk aantal
1 (los)
2 stuks
3 stuks
Alle merken
Klene (180)
Toepassen
−15%
Klene Suikervrij zoete zonnetjes 3-pack
Klene
€6,60
€2,20/stuk
AH
−15%
Klene Suikervrij zout&salmiak droplief 3-pack
Klene
€6,60
€2,20/stuk
AH
Klene Engelse drop
120 g
Klene
€1,99
€16,58/kg
Plus
Klene Muntdrop
120 g
Klene
€1,99
€16,58/kg
Plus
Klene Pinpasjes
120 g
Klene
€1,99
€16,58/kg
Plus
Klene Zakkenrollers
120 g
Klene
€1,99
€16,58/kg
Plus
Klene Ademin Suikervrije Drop Keelpastille Zak
110 gram
Klene
€2,09
€19,00/kg
Dirk
Klene Honingbijtjes Suikervrije Drop Zoet Zak
110 gram
Klene
€2,09
€19,00/kg
Spar
Dirk
Klene Zoute Ovaaltjes Suikervrije Drop Zak
110 gram
Klene
€2,09
€19,00/kg
Dirk
Klene Groentjes Suikervrije Drop Eucalyptus Zak
90 gram
Klene
€2,49
€27,67/kg
Dirk
Klene Muntdrop 1 x 210 g
210 g
Klene
€2,49
€11,86/kg
Jumbo
Dirk
Plus
Klene Pinpassen
210 g
Klene
€2,49
€11,86/kg
Dirk
Poiesz
Plus
Klene Zakkenrollers
210 g
Klene
€2,49
€11,86/kg
Plus
Dirk
Poiesz
Klene Drop Lauriertjes Suikervrij 110g
110 g
Klene
€2,59
€23,55/kg
Plus
Poiesz
Jumbo
Klene Snoepdrop zoete salmiakboksjes
200 g
Klene
€2,59
€12,95/kg
Plus
Klene Suikervrij mild zoete muntdrop
100 g
Klene
€2,59
€25,90/kg
AH
Poiesz
Klene Salmiakriksen Zak 210 g
210 g
Klene
€2,69
€12,81/kg
Plus
Poiesz
Klene Snoepdrop dropfruit smakkers
200 g
Klene
€2,69
€13,45/kg
Jumbo
Plus
Klene Puur zoet
180 g
Klene
€2,89
€16,06/kg
Jumbo
Spar
Plus
Klene Wybert original
46 g
Klene
€2,89
€62,83/kg
AH
Jumbo
Klene Drop Zoete Mix Suikervrij 175g
175 g
Klene
€2,99
€17,09/kg
Jumbo
Klene Zoute & Salmiakmix Zak 270 g
270 g
Klene
€2,99
€11,07/kg
Plus
Klene drop licht zout
210 g
Klene
€2,99
€14,24/kg
Spar
Klene Mix zoute & salmiak drop
270 g
Klene
€3,39
€12,56/kg
Spar
Klene Zoete Dropmix 270g
270 g
Klene
€3,39
€12,56/kg
Jumbo
Klene Zoete mix Zak 270 g
270 g
Klene
€3,39
€12,56/kg
Plus
Klene Zoute Mix Suikervrij 175G
175 g
Klene
€3,69
€21,09/kg
Jumbo
Klene Muntdrop XL Voordeelverpakking 350g
350 g
Klene
€3,99
€11,40/kg
Jumbo
Klene Muntdrop mild zoet voordeelverpakking
350 g
Klene
€3,99
€11,40/kg
AH
Klene Pinpassen zacht zoet voordeelverpakking
350 g
Klene
€3,99
€11,40/kg
Jumbo
AH
Klene snoepdrop salmiakbokjes
Klene
← Vorige pagina
Toevoegen aan lijstje
Aantal
Kies een lijstje
Laden...
Of maak een nieuw lijstje aan
Aanmaken & toevoegen